У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

121К Київ-Пас. — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 121К сполученням Київ-Пас. - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.39 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Біла Церква, Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, Долинська, Казанка, Новий Буг, Явкине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.39
Фастів-1 22.41 5 хв  22.46 1 г  2 хв 
Біла Церква 23.20 2 хв  23.22 1 г  41 хв 
Корсунь 00.52 2 хв  00.54 3 г  13 хв 
Городище 01.13 2 хв  01.15 3 г  34 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.55 30 хв  02.25 4 г  16 хв 
Кам'янка 02.44 2 хв  02.46 5 г  5 хв 
Фундукліївка 03.00 2 хв  03.02 5 г  21 хв 
Чорноліська 03.30 2 хв  03.32 5 г  51 хв 
Куцівка 04.27 2 хв  04.29 6 г  48 хв 
Долинська 04.52 20 хв  05.12 7 г  13 хв 
Казанка 05.40 2 хв  05.42 8 г  1 хв 
Новий Буг 06.07 2 хв  06.09 8 г  28 хв 
Явкине 06.45 9 хв  06.54 9 г  6 хв 
Миколаїв-Пас. 07.42 10 г  3 хв 

У розкладі поїзда 121К Київ-Пас. — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031