У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Ш Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 122Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 19.22 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Біла Церква, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 19.22
Явкине 20.16 2 хв  20.18 54 хв 
Новий Буг 20.55 2 хв  20.57 1 г  33 хв 
Казанка 21.24 2 хв  21.26 2 г  2 хв 
Долинська 21.58 20 хв  22.18 2 г  36 хв 
Куцівка 22.39 2 хв  22.41 3 г  17 хв 
Чорноліська 23.48 2 хв  23.50 4 г  26 хв 
Фундукліївка 00.22 2 хв  00.24 5 г 
Кам'янка 00.39 2 хв  00.41 5 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.01 23 хв  01.24 5 г  39 хв 
Городище 02.07 2 хв  02.09 6 г  45 хв 
Корсунь 02.28 2 хв  02.30 7 г  6 хв 
Біла Церква 03.59 2 хв  04.01 8 г  37 хв 
Фастів-1 04.36 2 хв  04.38 9 г  14 хв 
Київ-Пас. 05.45 10 г  23 хв 

У розкладі поїзда 122Ш Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031