У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 122Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Рівне відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.38 і прибуває на станцію Рівне о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Долинська, Чорноліська, Кам'янка, Городище, Київ-Пас., Попільня, Чуднів-Волинський, Миропіль, Полонне, Славута-1, Острог.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.38
Явкине 22.36 2 хв  22.38 58 хв 
Новий Буг 23.16 2 хв  23.18 1 г  38 хв 
Казанка 23.47 2 хв  23.49 2 г  9 хв 
Долинська 00.22 20 хв  00.42 2 г  44 хв 
Куцівка 01.03 2 хв  01.05 3 г  25 хв 
Чорноліська 02.10 2 хв  02.12 4 г  32 хв 
Фундукліївка 02.41 2 хв  02.43 5 г  3 хв 
Кам'янка 02.57 2 хв  02.59 5 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.20 24 хв  03.44 5 г  42 хв 
Городище 04.27 2 хв  04.29 6 г  49 хв 
Корсунь 04.48 2 хв  04.50 7 г  10 хв 
Київ-Пас. 06.50 45 хв  07.35 9 г  12 хв 
Фастів-1 08.38 2 хв  08.40 11 г 
Попільня 09.22 2 хв  09.24 11 г  44 хв 
Бердичів 10.44 2 хв  10.46 13 г  6 хв 
Чуднів-Волинський 11.19 2 хв  11.21 13 г  41 хв 
Печанівка 11.42 2 хв  11.44 14 г  4 хв 
Миропіль 11.53 2 хв  11.55 14 г  15 хв 
Понінка 12.05 2 хв  12.07 14 г  27 хв 
Полонне 12.11 2 хв  12.13 14 г  33 хв 
Шепетівка 12.43 12 хв  12.55 15 г  5 хв 
Славута-1 13.16 2 хв  13.18 15 г  38 хв 
Кривин 13.31 2 хв  13.33 15 г  53 хв 
Острог 13.49 2 хв  13.51 16 г  11 хв 
Здолбунів-Пас. 14.13 5 хв  14.18 16 г  35 хв 
Рівне 14.35 16 г  57 хв 

У розкладі поїзда 122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031