У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 122Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Рівне відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 19.23 і прибуває на станцію Рівне о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Долинська, Чорноліська, Кам'янка, Городище, Біла Церква, Київ-Пас., Попільня, Чуднів-Волинський, Миропіль, Полонне, Славута-1, Острог.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 19.23
Явкине 20.21 2 хв  20.23 58 хв 
Новий Буг 21.00 2 хв  21.02 1 г  37 хв 
Казанка 21.32 2 хв  21.34 2 г  9 хв 
Долинська 22.07 20 хв  22.27 2 г  44 хв 
Куцівка 22.48 2 хв  22.50 3 г  25 хв 
Чорноліська 23.52 2 хв  23.54 4 г  29 хв 
Фундукліївка 00.22 2 хв  00.24 4 г  59 хв 
Кам'янка 00.39 2 хв  00.41 5 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.01 22 хв  01.23 5 г  38 хв 
Городище 02.06 2 хв  02.08 6 г  43 хв 
Корсунь 02.27 2 хв  02.29 7 г  4 хв 
Біла Церква 03.59 2 хв  04.01 8 г  36 хв 
Фастів-1 04.37 2 хв  04.39 9 г  14 хв 
Київ-Пас. 05.45 23 хв  06.08 10 г  22 хв 
Фастів-1 07.25 38 хв  08.03 12 г  2 хв 
Попільня 08.41 2 хв  08.43 13 г  18 хв 
Бердичів 10.38 3 хв  10.41 15 г  15 хв 
Чуднів-Волинський 11.14 2 хв  11.16 15 г  51 хв 
Печанівка 11.36 2 хв  11.38 16 г  13 хв 
Миропіль 11.47 2 хв  11.49 16 г  24 хв 
Понінка 11.58 2 хв  12.00 16 г  35 хв 
Полонне 12.04 2 хв  12.06 16 г  41 хв 
Шепетівка 12.36 15 хв  12.51 17 г  13 хв 
Славута-1 13.13 2 хв  13.15 17 г  50 хв 
Кривин 13.29 2 хв  13.31 18 г  6 хв 
Острог 13.47 2 хв  13.49 18 г  24 хв 
Здолбунів-Пас. 14.12 4 хв  14.16 18 г  49 хв 
Рівне 14.35 19 г  12 хв 

У розкладі поїзда 122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031