У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 122Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Рівне відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.38 і прибуває на станцію Рівне о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Долинська, Чорноліська, Кам'янка, Городище, Київ-Пас., Попільня, Чуднів-Волинський, Миропіль, Полонне, Славута-1, Острог.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.38
Явкине 22.36 2 хв  22.38 58 хв 
Новий Буг 23.16 2 хв  23.18 1 г  38 хв 
Казанка 23.47 2 хв  23.49 2 г  9 хв 
Долинська 00.22 20 хв  00.42 2 г  44 хв 
Куцівка 01.03 2 хв  01.05 3 г  25 хв 
Чорноліська 02.10 2 хв  02.12 4 г  32 хв 
Фундукліївка 02.41 2 хв  02.43 5 г  3 хв 
Кам'янка 02.57 2 хв  02.59 5 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.20 24 хв  03.44 5 г  42 хв 
Городище 04.27 2 хв  04.29 6 г  49 хв 
Корсунь 04.48 2 хв  04.50 7 г  10 хв 
Київ-Пас. 06.50 45 хв  07.35 9 г  12 хв 
Фастів-1 08.38 2 хв  08.40 11 г 
Попільня 09.22 2 хв  09.24 11 г  44 хв 
Бердичів 10.44 2 хв  10.46 13 г  6 хв 
Чуднів-Волинський 11.19 2 хв  11.21 13 г  41 хв 
Печанівка 11.42 2 хв  11.44 14 г  4 хв 
Миропіль 11.53 2 хв  11.55 14 г  15 хв 
Понінка 12.05 2 хв  12.07 14 г  27 хв 
Полонне 12.11 2 хв  12.13 14 г  33 хв 
Шепетівка 12.43 12 хв  12.55 15 г  5 хв 
Славута-1 13.16 2 хв  13.18 15 г  38 хв 
Кривин 13.31 2 хв  13.33 15 г  53 хв 
Острог 13.49 2 хв  13.51 16 г  11 хв 
Здолбунів-Пас. 14.13 5 хв  14.18 16 г  35 хв 
Рівне 14.35 16 г  57 хв 

У розкладі поїзда 122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031