У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 122Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Рівне відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.20 і прибуває на станцію Рівне о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новий Буг, Долинська, Чорноліська, Кам'янка, Городище, Київ-Пас., Попільня, Чуднів-Волинський, Миропіль, Полонне, Славута-1, Острог.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.20
Явкине 22.20 2 хв  22.22 1 г 
Новий Буг 23.03 2 хв  23.05 1 г  43 хв 
Казанка 23.33 2 хв  23.35 2 г  13 хв 
Долинська 00.07 20 хв  00.27 2 г  47 хв 
Куцівка 00.50 2 хв  00.52 3 г  30 хв 
Чорноліська 02.15 2 хв  02.17 4 г  55 хв 
Фундукліївка 02.46 6 хв  02.52 5 г  26 хв 
Кам'янка 03.06 2 хв  03.08 5 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.29 20 хв  03.49 6 г  9 хв 
Городище 04.32 2 хв  04.34 7 г  12 хв 
Корсунь 04.53 2 хв  04.55 7 г  33 хв 
Київ-Пас. 06.50 42 хв  07.32 9 г  30 хв 
Фастів-1 08.44 2 хв  08.46 11 г  24 хв 
Попільня 09.27 2 хв  09.29 12 г  7 хв 
Бердичів 10.45 2 хв  10.47 13 г  25 хв 
Чуднів-Волинський 11.18 2 хв  11.20 13 г  58 хв 
Печанівка 11.41 2 хв  11.43 14 г  21 хв 
Миропіль 11.52 2 хв  11.54 14 г  32 хв 
Понінка 12.04 2 хв  12.06 14 г  44 хв 
Полонне 12.10 2 хв  12.12 14 г  50 хв 
Шепетівка 12.43 12 хв  12.55 15 г  23 хв 
Славута-1 13.16 2 хв  13.18 15 г  56 хв 
Кривин 13.31 2 хв  13.33 16 г  11 хв 
Острог 13.49 2 хв  13.51 16 г  29 хв 
Здолбунів-Пас. 14.13 5 хв  14.18 16 г  53 хв 
Рівне 14.35 17 г  15 хв 

У розкладі поїзда 122Ш Миколаїв-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції