У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Л Рівне — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 122Л сполученням Рівне - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рівне о 15.25 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Острог, Славута-1, Полонне, Миропіль, Чуднів-Волинський, Попільня, Київ-Пас., Городище, Кам'янка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 15.25
Здолбунів-Пас. 15.40 3 хв  15.43 15 хв 
Острог 16.06 2 хв  16.08 41 хв 
Кривин 16.24 2 хв  16.26 59 хв 
Славута-1 16.39 2 хв  16.41 1 г  14 хв 
Шепетівка 17.04 15 хв  17.19 1 г  39 хв 
Полонне 17.52 2 хв  17.54 2 г  27 хв 
Понінка 17.58 2 хв  18.00 2 г  33 хв 
Миропіль 18.10 2 хв  18.12 2 г  45 хв 
Печанівка 18.21 2 хв  18.23 2 г  56 хв 
Чуднів-Волинський 18.44 2 хв  18.46 3 г  19 хв 
Бердичів 19.16 2 хв  19.18 3 г  51 хв 
Попільня 20.18 2 хв  20.20 4 г  53 хв 
Фастів-1 20.49 2 хв  20.51 5 г  24 хв 
Київ-Пас. 21.54 20 хв  22.14 6 г  29 хв 
Корсунь 00.35 2 хв  00.37 9 г  10 хв 
Городище 00.57 1 хв  00.58 9 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.38 20 хв  01.58 10 г  13 хв 
Кам'янка 02.17 2 хв  02.19 10 г  52 хв 
Фундукліївка 02.33 2 хв  02.35 11 г  8 хв 
Чорноліська 03.04 2 хв  03.06 11 г  39 хв 
Куцівка 04.01 2 хв  04.03 12 г  36 хв 
Долинська 04.26 20 хв  04.46 13 г  1 хв 
Казанка 05.16 2 хв  05.18 13 г  51 хв 
Новий Буг 05.44 2 хв  05.46 14 г  19 хв 
Явкине 06.23 2 хв  06.25 14 г  58 хв 
Миколаїв-Пас. 07.18 15 г  53 хв 

У розкладі поїзда 122Л Рівне — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031