У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Л Рівне — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 122Л сполученням Рівне - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рівне о 15.25 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Острог, Славута-1, Полонне, Миропіль, Чуднів-Волинський, Попільня, Київ-Пас., Городище, Кам'янка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 15.25
Здолбунів-Пас. 15.40 3 хв  15.43 15 хв 
Острог 16.06 2 хв  16.08 41 хв 
Кривин 16.24 2 хв  16.26 59 хв 
Славута-1 16.39 2 хв  16.41 1 г  14 хв 
Шепетівка 17.04 15 хв  17.19 1 г  39 хв 
Полонне 17.52 2 хв  17.54 2 г  27 хв 
Понінка 17.58 2 хв  18.00 2 г  33 хв 
Миропіль 18.10 2 хв  18.12 2 г  45 хв 
Печанівка 18.21 2 хв  18.23 2 г  56 хв 
Чуднів-Волинський 18.44 2 хв  18.46 3 г  19 хв 
Бердичів 19.16 2 хв  19.18 3 г  51 хв 
Попільня 20.18 2 хв  20.20 4 г  53 хв 
Фастів-1 20.49 2 хв  20.51 5 г  24 хв 
Київ-Пас. 21.54 20 хв  22.14 6 г  29 хв 
Корсунь 00.37 2 хв  00.39 9 г  12 хв 
Городище 00.59 2 хв  01.01 9 г  34 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 23 хв  02.05 10 г  17 хв 
Кам'янка 02.24 2 хв  02.26 10 г  59 хв 
Фундукліївка 02.40 2 хв  02.42 11 г  15 хв 
Чорноліська 03.14 2 хв  03.16 11 г  49 хв 
Куцівка 04.14 2 хв  04.16 12 г  49 хв 
Долинська 04.38 20 хв  04.58 13 г  13 хв 
Казанка 05.26 2 хв  05.28 14 г  1 хв 
Новий Буг 05.52 2 хв  05.54 14 г  27 хв 
Явкине 06.28 2 хв  06.30 15 г  3 хв 
Миколаїв-Пас. 07.21 15 г  56 хв 

У розкладі поїзда 122Л Рівне — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції