У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122Л Рівне — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 122Л сполученням Рівне - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рівне о 15.25 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Острог, Славута-1, Полонне, Миропіль, Чуднів-Волинський, Попільня, Київ-Пас., Городище, Кам'янка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 15.25
Здолбунів-Пас. 15.40 3 хв  15.43 15 хв 
Острог 16.06 2 хв  16.08 41 хв 
Кривин 16.24 2 хв  16.26 59 хв 
Славута-1 16.39 2 хв  16.41 1 г  14 хв 
Шепетівка 17.04 15 хв  17.19 1 г  39 хв 
Полонне 17.52 2 хв  17.54 2 г  27 хв 
Понінка 17.58 2 хв  18.00 2 г  33 хв 
Миропіль 18.10 2 хв  18.12 2 г  45 хв 
Печанівка 18.21 2 хв  18.23 2 г  56 хв 
Чуднів-Волинський 18.44 2 хв  18.46 3 г  19 хв 
Бердичів 19.16 2 хв  19.18 3 г  51 хв 
Попільня 20.18 2 хв  20.20 4 г  53 хв 
Фастів-1 20.49 2 хв  20.51 5 г  24 хв 
Київ-Пас. 21.54 20 хв  22.14 6 г  29 хв 
Корсунь 00.35 2 хв  00.37 9 г  10 хв 
Городище 00.57 2 хв  00.59 9 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.38 20 хв  01.58 10 г  13 хв 
Кам'янка 02.17 2 хв  02.19 10 г  52 хв 
Фундукліївка 02.33 2 хв  02.35 11 г  8 хв 
Чорноліська 03.04 2 хв  03.06 11 г  39 хв 
Куцівка 04.01 2 хв  04.03 12 г  36 хв 
Долинська 04.26 20 хв  04.46 13 г  1 хв 
Казанка 05.16 2 хв  05.18 13 г  51 хв 
Новий Буг 05.44 2 хв  05.46 14 г  19 хв 
Явкине 06.23 2 хв  06.25 14 г  58 хв 
Миколаїв-Пас. 07.18 15 г  53 хв 

У розкладі поїзда 122Л Рівне — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031