У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124Д Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 124Д сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 17.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Красний Лиман, Ізюм, Зміїв, Люботин, Смородине, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.40
Дружківка 17.59 2 хв  18.01 19 хв 
Краматорськ 18.11 5 хв  18.16 31 хв 
Слов'янський курорт 18.41 7 хв  18.48 1 г  1 хв 
Красний Лиман 19.12 3 хв  19.15 1 г  32 хв 
Святогірськ 19.44 2 хв  19.46 2 г  4 хв 
Ізюм 20.14 2 хв  20.16 2 г  34 хв 
Балаклія 20.57 2 хв  20.59 3 г  17 хв 
Зміїв 21.33 2 хв  21.35 3 г  53 хв 
Харків-Пас. 22.15 26 хв  22.41 4 г  35 хв 
Люботин 23.19 2 хв  23.21 5 г  39 хв 
Богодухів 00.08 5 хв  00.13 6 г  28 хв 
Смородине 01.09 3 хв  01.12 7 г  29 хв 
Суми 02.13 20 хв  02.33 8 г  33 хв 
Ворожба-Пас. 03.27 22 хв  03.49 9 г  47 хв 
Путивль 04.21 5 хв  04.26 10 г  41 хв 
Конотоп 05.11 5 хв  05.16 11 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 05.39 2 хв  05.41 11 г  59 хв 
Ніжин 06.32 2 хв  06.34 12 г  52 хв 
Дарниця 07.56 2 хв  07.58 14 г  16 хв 
Київ-Пас. 08.16 14 г  36 хв 

У розкладі поїзда 124Д Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031