У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124Д Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 124Д сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 17.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Красний Лиман, Ізюм, Зміїв, Люботин, Смородине, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.40
Дружківка 17.59 2 хв  18.01 19 хв 
Краматорськ 18.11 5 хв  18.16 31 хв 
Слов'янський курорт 18.41 7 хв  18.48 1 г  1 хв 
Красний Лиман 19.12 3 хв  19.15 1 г  32 хв 
Святогірськ 19.44 2 хв  19.46 2 г  4 хв 
Ізюм 20.14 2 хв  20.16 2 г  34 хв 
Балаклія 20.57 2 хв  20.59 3 г  17 хв 
Зміїв 21.33 2 хв  21.35 3 г  53 хв 
Харків-Пас. 22.15 26 хв  22.41 4 г  35 хв 
Люботин 23.19 2 хв  23.21 5 г  39 хв 
Богодухів 00.08 5 хв  00.13 6 г  28 хв 
Смородине 01.09 3 хв  01.12 7 г  29 хв 
Суми 02.07 20 хв  02.27 8 г  27 хв 
Ворожба-Пас. 03.18 20 хв  03.38 9 г  38 хв 
Путивль 04.11 5 хв  04.16 10 г  31 хв 
Конотоп 05.02 5 хв  05.07 11 г  22 хв 
Бахмач-Пас. 05.31 2 хв  05.33 11 г  51 хв 
Ніжин 06.28 2 хв  06.30 12 г  48 хв 
Дарниця 07.55 17 хв  08.12 14 г  15 хв 
Київ-Пас. 08.31 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 124Д Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031