У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124Д Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 124Д сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 17.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Красний Лиман, Ізюм, Зміїв, Люботин, Смородине, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.40
Дружківка 17.59 2 хв  18.01 19 хв 
Краматорськ 18.11 5 хв  18.16 31 хв 
Слов'янський курорт 18.41 7 хв  18.48 1 г  1 хв 
Красний Лиман 19.12 3 хв  19.15 1 г  32 хв 
Святогірськ 19.44 2 хв  19.46 2 г  4 хв 
Ізюм 20.14 2 хв  20.16 2 г  34 хв 
Балаклія 20.57 2 хв  20.59 3 г  17 хв 
Зміїв 21.33 2 хв  21.35 3 г  53 хв 
Харків-Пас. 22.15 26 хв  22.41 4 г  35 хв 
Люботин 23.19 2 хв  23.21 5 г  39 хв 
Богодухів 00.08 5 хв  00.13 6 г  28 хв 
Смородине 01.09 3 хв  01.12 7 г  29 хв 
Суми 02.07 20 хв  02.27 8 г  27 хв 
Ворожба-Пас. 03.18 20 хв  03.38 9 г  38 хв 
Путивль 04.11 5 хв  04.16 10 г  31 хв 
Конотоп 05.02 5 хв  05.07 11 г  22 хв 
Бахмач-Пас. 05.31 2 хв  05.33 11 г  51 хв 
Ніжин 06.28 2 хв  06.30 12 г  48 хв 
Дарниця 07.55 17 хв  08.12 14 г  15 хв 
Київ-Пас. 08.31 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 124Д Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031