У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124Д Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 124Д сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 17.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дружківка, Краматорськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, Балаклія, Зміїв, Харків-Пас., Смородине, Суми, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.40
Дружківка 17.59 2 хв  18.01 19 хв 
Краматорськ 18.13 5 хв  18.18 33 хв 
Слов'янський курорт 18.43 7 хв  18.50 1 г  3 хв 
Красний Лиман 19.14 3 хв  19.17 1 г  34 хв 
Святогірськ 19.45 2 хв  19.47 2 г  5 хв 
Ізюм 20.14 2 хв  20.16 2 г  34 хв 
Балаклія 20.57 2 хв  20.59 3 г  17 хв 
Зміїв 21.33 2 хв  21.35 3 г  53 хв 
Харків-Пас. 22.15 26 хв  22.41 4 г  35 хв 
Смородине 01.04 3 хв  01.07 7 г  24 хв 
Суми 02.11 20 хв  02.31 8 г  31 хв 
Ворожба-Пас. 03.27 22 хв  03.49 9 г  47 хв 
Путивль 04.21 5 хв  04.26 10 г  41 хв 
Конотоп 05.11 5 хв  05.16 11 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 05.39 2 хв  05.41 11 г  59 хв 
Ніжин 06.32 2 хв  06.34 12 г  52 хв 
Дарниця 07.56 18 хв  08.14 14 г  16 хв 
Київ-Пас. 08.33 14 г  53 хв 

У розкладі поїзда 124Д Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції