У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124КО Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 124КО сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.18 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас., Балаклія, Святогірськ, Слов'янський курорт, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.18
Дарниця 21.37 2 хв  21.39 19 хв 
Ніжин 23.00 3 хв  23.03 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 23.55 2 хв  23.57 2 г  37 хв 
Конотоп 00.20 5 хв  00.25 3 г  2 хв 
Путивль 01.08 5 хв  01.13 3 г  50 хв 
Ворожба-Пас. 01.48 20 хв  02.08 4 г  30 хв 
Суми 02.58 19 хв  03.17 5 г  40 хв 
Смородине 04.15 3 хв  04.18 6 г  57 хв 
Люботин 06.11 10 хв  06.21 8 г  53 хв 
Харків-Пас. 06.51 26 хв  07.17 9 г  33 хв 
Зміїв 07.58 2 хв  08.00 10 г  40 хв 
Балаклія 08.39 2 хв  08.41 11 г  21 хв 
Ізюм 09.31 2 хв  09.33 12 г  13 хв 
Святогірськ 09.55 2 хв  09.57 12 г  37 хв 
Красний Лиман 10.29 3 хв  10.32 13 г  11 хв 
Слов'янський курорт 10.51 7 хв  10.58 13 г  33 хв 
Краматорськ 11.20 5 хв  11.25 14 г  2 хв 
Дружківка 11.35 3 хв  11.38 14 г  17 хв 
Костянтинівка 12.01 14 г  43 хв 

У розкладі поїзда 124КО Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031