У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 124К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас., Смородине, Люботин, Зміїв, Ізюм, Красний Лиман, Краматорськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.20
Дарниця 21.39 2 хв  21.41 19 хв 
Ніжин 23.02 2 хв  23.04 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 23.59 2 хв  00.01 2 г  39 хв 
Конотоп 00.24 5 хв  00.29 3 г  4 хв 
Путивль 01.12 5 хв  01.17 3 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 01.49 20 хв  02.09 4 г  29 хв 
Суми 02.59 20 хв  03.19 5 г  39 хв 
Смородине 04.12 3 хв  04.15 6 г  52 хв 
Богодухів 05.10 5 хв  05.15 7 г  50 хв 
Люботин 06.08 5 хв  06.13 8 г  48 хв 
Харків-Пас. 06.42 26 хв  07.08 9 г  22 хв 
Зміїв 07.53 2 хв  07.55 10 г  33 хв 
Балаклія 08.36 2 хв  08.38 11 г  16 хв 
Ізюм 09.31 2 хв  09.33 12 г  11 хв 
Святогірськ 09.56 2 хв  09.58 12 г  36 хв 
Красний Лиман 10.29 3 хв  10.32 13 г  9 хв 
Слов'янський курорт 10.55 7 хв  11.02 13 г  35 хв 
Краматорськ 11.24 5 хв  11.29 14 г  4 хв 
Дружківка 11.38 2 хв  11.40 14 г  18 хв 
Костянтинівка 12.01 14 г  41 хв 

У розкладі поїзда 124К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031