У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 124К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас., Смородине, Люботин, Зміїв, Ізюм, Красний Лиман, Краматорськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.20
Дарниця 21.39 2 хв  21.41 19 хв 
Ніжин 23.02 2 хв  23.04 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 23.59 2 хв  00.01 2 г  39 хв 
Конотоп 00.24 5 хв  00.29 3 г  4 хв 
Путивль 01.12 5 хв  01.17 3 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 01.49 20 хв  02.09 4 г  29 хв 
Суми 02.59 20 хв  03.19 5 г  39 хв 
Смородине 04.12 3 хв  04.15 6 г  52 хв 
Богодухів 05.10 5 хв  05.15 7 г  50 хв 
Люботин 06.08 5 хв  06.13 8 г  48 хв 
Харків-Пас. 06.42 26 хв  07.08 9 г  22 хв 
Зміїв 07.53 2 хв  07.55 10 г  33 хв 
Балаклія 08.36 2 хв  08.38 11 г  16 хв 
Ізюм 09.31 2 хв  09.33 12 г  11 хв 
Святогірськ 09.56 2 хв  09.58 12 г  36 хв 
Красний Лиман 10.29 3 хв  10.32 13 г  9 хв 
Слов'янський курорт 10.55 7 хв  11.02 13 г  35 хв 
Краматорськ 11.24 5 хв  11.29 14 г  4 хв 
Дружківка 11.38 2 хв  11.40 14 г  18 хв 
Костянтинівка 12.01 14 г  41 хв 

У розкладі поїзда 124К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031