У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 124К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас., Смородине, Люботин, Зміїв, Ізюм, Красний Лиман, Краматорськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.20
Дарниця 21.39 2 хв  21.41 19 хв 
Ніжин 23.02 2 хв  23.04 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 23.59 2 хв  00.01 2 г  39 хв 
Конотоп 00.24 5 хв  00.29 3 г  4 хв 
Путивль 01.12 5 хв  01.17 3 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 01.49 20 хв  02.09 4 г  29 хв 
Суми 02.59 20 хв  03.19 5 г  39 хв 
Смородине 04.12 3 хв  04.15 6 г  52 хв 
Богодухів 05.10 5 хв  05.15 7 г  50 хв 
Люботин 06.08 5 хв  06.13 8 г  48 хв 
Харків-Пас. 06.42 26 хв  07.08 9 г  22 хв 
Зміїв 07.53 2 хв  07.55 10 г  33 хв 
Балаклія 08.36 2 хв  08.38 11 г  16 хв 
Ізюм 09.31 2 хв  09.33 12 г  11 хв 
Святогірськ 09.56 2 хв  09.58 12 г  36 хв 
Красний Лиман 10.29 3 хв  10.32 13 г  9 хв 
Слов'янський курорт 10.55 7 хв  11.02 13 г  35 хв 
Краматорськ 11.24 5 хв  11.29 14 г  4 хв 
Дружківка 11.38 2 хв  11.40 14 г  18 хв 
Костянтинівка 12.01 14 г  41 хв 

У розкладі поїзда 124К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031