У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 124К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Суми, Смородине, Харків-Пас., Зміїв, Балаклія, Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.20
Дарниця 21.39 2 хв  21.41 19 хв 
Ніжин 23.02 2 хв  23.04 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 23.56 2 хв  23.58 2 г  36 хв 
Конотоп 00.21 5 хв  00.26 3 г  1 хв 
Путивль 01.12 5 хв  01.17 3 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 01.49 20 хв  02.09 4 г  29 хв 
Суми 03.00 20 хв  03.20 5 г  40 хв 
Смородине 04.12 3 хв  04.15 6 г  52 хв 
Харків-Пас. 06.37 26 хв  07.03 9 г  17 хв 
Зміїв 07.48 2 хв  07.50 10 г  28 хв 
Балаклія 08.31 2 хв  08.33 11 г  11 хв 
Ізюм 09.28 2 хв  09.30 12 г  8 хв 
Святогірськ 09.56 2 хв  09.58 12 г  36 хв 
Красний Лиман 10.27 3 хв  10.30 13 г  7 хв 
Слов'янський курорт 10.52 7 хв  10.59 13 г  32 хв 
Краматорськ 11.20 5 хв  11.25 14 г 
Дружківка 11.36 2 хв  11.38 14 г  16 хв 
Костянтинівка 12.00 14 г  40 хв 

У розкладі поїзда 124К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції