У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126ДОП Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126ДОП сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 21.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Барвенкове, Лозова, Сахновщина, Кегичівка, Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 21.45
Дружківка 22.04 2 хв  22.06 19 хв 
Краматорськ 22.15 5 хв  22.20 30 хв 
Слов'янськ 22.35 7 хв  22.42 50 хв 
Барвенкове 23.18 2 хв  23.20 1 г  33 хв 
Лозова 00.13 23 хв  00.36 2 г  28 хв 
Сахновщина 01.15 2 хв  01.17 3 г  30 хв 
Кегичівка 01.42 2 хв  01.44 3 г  57 хв 
Красноград 02.05 2 хв  02.07 4 г  20 хв 
Карлівка 02.40 2 хв  02.42 4 г  55 хв 
Полтава-Південна 03.27 20 хв  03.47 5 г  42 хв 
Полтава-Киівська 04.13 5 хв  04.18 6 г  28 хв 
Миргород 05.45 2 хв  05.47 8 г 
Лубни 06.43 2 хв  06.45 8 г  58 хв 
Гребінка 07.24 3 хв  07.27 9 г  39 хв 
Бориспіль 09.02 2 хв  09.04 11 г  17 хв 
Дарниця 09.24 2 хв  09.26 11 г  39 хв 
Київ-Пас. 09.46 12 г  1 хв 

У розкладі поїзда 126ДОП Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031