У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126О Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126О сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 20.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Барвенкове, Орілька, Кегичівка, Карлівка, Полтава-Південна, Яреськи, Миргород, Лубни, Бориспіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 20.50
Дружківка 21.09 2 хв  21.11 19 хв 
Краматорськ 21.22 6 хв  21.28 32 хв 
Слов'янськ 21.40 7 хв  21.47 50 хв 
Барвенкове 22.20 2 хв  22.22 1 г  30 хв 
Лозова 23.21 20 хв  23.41 2 г  31 хв 
Орілька 00.03 1 хв  00.04 3 г  13 хв 
Сахновщина 00.24 2 хв  00.26 3 г  34 хв 
Кегичівка 00.50 2 хв  00.52 4 г 
Красноград 01.13 2 хв  01.15 4 г  23 хв 
Карлівка 01.47 2 хв  01.49 4 г  57 хв 
Селещина 02.09 2 хв  02.11 5 г  19 хв 
Полтава-Південна 02.33 20 хв  02.53 5 г  43 хв 
Полтава-Киівська 03.14 5 хв  03.19 6 г  24 хв 
Яреськи 04.09 2 хв  04.11 7 г  19 хв 
Гоголеве 04.26 2 хв  04.28 7 г  36 хв 
Миргород 04.45 15 хв  05.00 7 г  55 хв 
Ромодан 05.27 3 хв  05.30 8 г  37 хв 
Лубни 06.05 5 хв  06.10 9 г  15 хв 
Гребінка 06.48 3 хв  06.51 9 г  58 хв 
Бориспіль 08.20 2 хв  08.22 11 г  30 хв 
Дарниця 08.45 4 хв  08.49 11 г  55 хв 
Київ-Пас. 09.07 12 г  17 хв 

У розкладі поїзда 126О Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031