У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126П Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126П сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 21.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Барвенкове, Лозова, Сахновщина, Кегичівка, Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 21.45
Дружківка 22.04 2 хв  22.06 19 хв 
Краматорськ 22.15 5 хв  22.20 30 хв 
Слов'янськ 22.35 7 хв  22.42 50 хв 
Барвенкове 23.18 2 хв  23.20 1 г  33 хв 
Лозова 00.13 23 хв  00.36 2 г  28 хв 
Сахновщина 01.15 2 хв  01.17 3 г  30 хв 
Кегичівка 01.42 2 хв  01.44 3 г  57 хв 
Красноград 02.05 2 хв  02.07 4 г  20 хв 
Карлівка 02.40 2 хв  02.42 4 г  55 хв 
Полтава-Південна 03.24 32 хв  03.56 5 г  39 хв 
Полтава-Киівська 04.22 5 хв  04.27 6 г  37 хв 
Миргород 05.51 2 хв  05.53 8 г  6 хв 
Лубни 06.44 2 хв  06.46 8 г  59 хв 
Гребінка 07.24 3 хв  07.27 9 г  39 хв 
Бориспіль 09.02 3 хв  09.05 11 г  17 хв 
Дарниця 09.27 2 хв  09.29 11 г  42 хв 
Київ-Пас. 09.48 12 г  3 хв 

У розкладі поїзда 126П Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30