У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 08.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бориспіль, Лубни, Миргород, Яреськи, Полтава-Південна, Карлівка, Кегичівка, Орілька, Барвенкове, Краматорськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.20
Дарниця 20.42 2 хв  20.44 22 хв 
Бориспіль 21.08 2 хв  21.10 48 хв 
Гребінка 22.35 3 хв  22.38 2 г  15 хв 
Лубни 23.19 2 хв  23.21 2 г  59 хв 
Ромодан 23.54 2 хв  23.56 3 г  34 хв 
Миргород 00.21 10 хв  00.31 4 г  1 хв 
Гоголеве 00.55 2 хв  00.57 4 г  35 хв 
Яреськи 01.11 2 хв  01.13 4 г  51 хв 
Полтава-Киівська 02.05 5 хв  02.10 5 г  45 хв 
Полтава-Південна 02.34 5 хв  02.39 6 г  14 хв 
Селещина 03.02 2 хв  03.04 6 г  42 хв 
Карлівка 03.25 2 хв  03.27 7 г  5 хв 
Красноград 04.02 2 хв  04.04 7 г  42 хв 
Кегичівка 04.29 2 хв  04.31 8 г  9 хв 
Сахновщина 04.51 2 хв  04.53 8 г  31 хв 
Орілька 05.15 1 хв  05.16 8 г  55 хв 
Лозова 05.42 26 хв  06.08 9 г  22 хв 
Барвенкове 06.54 2 хв  06.56 10 г  34 хв 
Слов'янськ 07.32 7 хв  07.39 11 г  12 хв 
Краматорськ 07.52 7 хв  07.59 11 г  32 хв 
Дружківка 08.09 3 хв  08.12 11 г  49 хв 
Костянтинівка 08.35 12 г  15 хв 

У розкладі поїзда 126К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031