У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126КЛШ Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126КЛШ сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 10.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Полтава-Південна, Карлівка, Красноград, Кегичівка, Сахновщина, Лозова, Барвенкове, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.20
Дарниця 22.42 8 хв  22.50 22 хв 
Бориспіль 23.08 2 хв  23.10 48 хв 
Гребінка 00.26 2 хв  00.28 2 г  6 хв 
Лубни 01.04 2 хв  01.06 2 г  44 хв 
Миргород 02.01 2 хв  02.03 3 г  41 хв 
Полтава-Киівська 03.25 13 хв  03.38 5 г  5 хв 
Полтава-Південна 04.11 5 хв  04.16 5 г  51 хв 
Карлівка 04.59 2 хв  05.01 6 г  39 хв 
Красноград 05.37 3 хв  05.40 7 г  17 хв 
Кегичівка 06.06 6 хв  06.12 7 г  46 хв 
Сахновщина 06.31 2 хв  06.33 8 г  11 хв 
Лозова 07.16 24 хв  07.40 8 г  56 хв 
Барвенкове 08.25 2 хв  08.27 10 г  5 хв 
Слов'янськ 09.04 7 хв  09.11 10 г  44 хв 
Краматорськ 09.24 5 хв  09.29 11 г  4 хв 
Дружківка 09.39 3 хв  09.42 11 г  19 хв 
Костянтинівка 10.05 11 г  45 хв 

У розкладі поїзда 126КЛШ Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031