У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126КШ Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126КШ сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Полтава-Південна, Карлівка, Красноград, Кегичівка, Сахновщина, Лозова, Барвенкове, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.20
Дарниця 22.42 8 хв  22.50 22 хв 
Бориспіль 23.08 2 хв  23.10 48 хв 
Гребінка 00.26 2 хв  00.28 2 г  6 хв 
Лубни 01.04 2 хв  01.06 2 г  44 хв 
Миргород 02.07 20 хв  02.27 3 г  47 хв 
Полтава-Киівська 03.54 5 хв  03.59 5 г  34 хв 
Полтава-Південна 04.30 5 хв  04.35 6 г  10 хв 
Карлівка 05.14 2 хв  05.16 6 г  54 хв 
Красноград 05.50 2 хв  05.52 7 г  30 хв 
Кегичівка 06.15 2 хв  06.17 7 г  55 хв 
Сахновщина 06.37 2 хв  06.39 8 г  17 хв 
Лозова 07.23 22 хв  07.45 9 г  3 хв 
Барвенкове 08.30 2 хв  08.32 10 г  10 хв 
Слов'янськ 09.09 7 хв  09.16 10 г  49 хв 
Краматорськ 09.29 5 хв  09.34 11 г  9 хв 
Дружківка 09.44 3 хв  09.47 11 г  24 хв 
Костянтинівка 10.10 11 г  50 хв 

У розкладі поїзда 126КШ Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30