У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

126КЛШ Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 126КЛШ сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 10.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Полтава-Південна, Карлівка, Красноград, Кегичівка, Сахновщина, Лозова, Барвенкове, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.20
Дарниця 22.42 8 хв  22.50 22 хв 
Бориспіль 23.08 2 хв  23.10 48 хв 
Гребінка 00.26 2 хв  00.28 2 г  6 хв 
Лубни 01.04 2 хв  01.06 2 г  44 хв 
Миргород 02.01 2 хв  02.03 3 г  41 хв 
Полтава-Киівська 03.25 13 хв  03.38 5 г  5 хв 
Полтава-Південна 04.11 5 хв  04.16 5 г  51 хв 
Карлівка 04.59 2 хв  05.01 6 г  39 хв 
Красноград 05.37 3 хв  05.40 7 г  17 хв 
Кегичівка 06.06 6 хв  06.12 7 г  46 хв 
Сахновщина 06.31 2 хв  06.33 8 г  11 хв 
Лозова 07.16 24 хв  07.40 8 г  56 хв 
Барвенкове 08.25 2 хв  08.27 10 г  5 хв 
Слов'янськ 09.04 7 хв  09.11 10 г  44 хв 
Краматорськ 09.24 5 хв  09.29 11 г  4 хв 
Дружківка 09.39 3 хв  09.42 11 г  19 хв 
Костянтинівка 10.05 11 г  45 хв 

У розкладі поїзда 126КЛШ Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031