У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127О Харків-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 127О сполученням Харків-Пас. - Ковель відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.19 і прибуває на станцію Ковель о 13.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ліщинівка, Галещина, Користівка, Городище, Біла Церква, Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Ківерці, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.19
Полтава-Південна 17.30 30 хв  18.00 2 г  11 хв 
Нові Санжари 18.42 2 хв  18.44 3 г  23 хв 
Ліщинівка 19.00 2 хв  19.02 3 г  41 хв 
Кобеляки 19.20 2 хв  19.22 4 г  1 хв 
Козельщина 19.44 2 хв  19.46 4 г  25 хв 
Галещина 19.58 2 хв  20.00 4 г  39 хв 
Кременчук 20.39 30 хв  21.09 5 г  20 хв 
Павлиш 21.48 2 хв  21.50 6 г  29 хв 
Користівка 22.18 2 хв  22.20 6 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 22.50 23 хв  23.13 7 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.28 5 хв  00.33 9 г  9 хв 
Городище 01.16 2 хв  01.18 9 г  57 хв 
Корсунь 01.37 2 хв  01.39 10 г  18 хв 
Миронівка 02.09 2 хв  02.11 10 г  50 хв 
Біла Церква 03.03 2 хв  03.05 11 г  44 хв 
Козятин-1 04.51 22 хв  05.13 13 г  32 хв 
Бердичів 05.41 2 хв  05.43 14 г  22 хв 
Чуднів-Волинський 06.16 2 хв  06.18 14 г  57 хв 
Печанівка 06.39 2 хв  06.41 15 г  20 хв 
Полонне 07.01 2 хв  07.03 15 г  42 хв 
Шепетівка 07.36 2 хв  07.38 16 г  17 хв 
Славута-1 08.00 2 хв  08.02 16 г  41 хв 
Кривин 08.15 2 хв  08.17 16 г  56 хв 
Острог 08.34 2 хв  08.36 17 г  15 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 17 г  39 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 18 г  11 хв 
Ківерці 10.50 2 хв  10.52 19 г  31 хв 
Луцьк 11.11 26 хв  11.37 19 г  52 хв 
Ківерці 12.00 22 хв  12.22 20 г  41 хв 
Рожище 12.39 4 хв  12.43 21 г  20 хв 
Голоби 13.07 2 хв  13.09 21 г  48 хв 
Ковель 13.39 22 г  20 хв 

У розкладі поїзда 127О Харків-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031