У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127О Харків-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 127О сполученням Харків-Пас. - Ковель відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.17 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нові Санжари, Козельщина, Павлиш, Кам'янка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.17
Люботин 15.51 2 хв  15.53 34 хв 
Полтава-Південна 17.30 30 хв  18.00 2 г  13 хв 
Нові Санжари 18.40 2 хв  18.42 3 г  23 хв 
Ліщинівка 18.58 2 хв  19.00 3 г  41 хв 
Кобеляки 19.18 2 хв  19.20 4 г  1 хв 
Козельщина 19.42 2 хв  19.44 4 г  25 хв 
Галещина 19.54 2 хв  19.56 4 г  37 хв 
Кременчук 20.35 30 хв  21.05 5 г  18 хв 
Павлиш 21.45 2 хв  21.47 6 г  28 хв 
Користівка 22.15 2 хв  22.17 6 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 22.49 23 хв  23.12 7 г  32 хв 
Кам'янка 00.05 1 хв  00.06 8 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.27 5 хв  00.32 9 г  10 хв 
Городище 01.15 2 хв  01.17 9 г  58 хв 
Корсунь 01.36 2 хв  01.38 10 г  19 хв 
Миронівка 02.09 2 хв  02.11 10 г  52 хв 
Біла Церква 03.03 2 хв  03.05 11 г  46 хв 
Козятин-1 04.48 24 хв  05.12 13 г  31 хв 
Бердичів 05.40 2 хв  05.42 14 г  23 хв 
Чуднів-Волинський 06.15 2 хв  06.17 14 г  58 хв 
Печанівка 06.39 2 хв  06.41 15 г  22 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 15 г  46 хв 
Шепетівка 07.38 2 хв  07.40 16 г  21 хв 
Славута-1 08.01 2 хв  08.03 16 г  44 хв 
Кривин 08.16 2 хв  08.18 16 г  59 хв 
Острог 08.34 2 хв  08.36 17 г  17 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 17 г  41 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 18 г  13 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 19 г  29 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 19 г  48 хв 
Ківерці 11.47 22 хв  12.09 20 г  30 хв 
Рожище 12.28 9 хв  12.37 21 г  11 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 21 г  47 хв 
Ковель 13.36 22 г  19 хв 

У розкладі поїзда 127О Харків-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031