У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127О Харків-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 127О сполученням Харків-Пас. - Ковель відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.17 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нові Санжари, Козельщина, Павлиш, Кам'янка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.17
Люботин 15.51 2 хв  15.53 34 хв 
Полтава-Південна 17.30 30 хв  18.00 2 г  13 хв 
Нові Санжари 18.40 2 хв  18.42 3 г  23 хв 
Ліщинівка 18.58 2 хв  19.00 3 г  41 хв 
Кобеляки 19.18 2 хв  19.20 4 г  1 хв 
Козельщина 19.42 2 хв  19.44 4 г  25 хв 
Галещина 19.54 2 хв  19.56 4 г  37 хв 
Кременчук 20.35 30 хв  21.05 5 г  18 хв 
Павлиш 21.45 2 хв  21.47 6 г  28 хв 
Користівка 22.15 2 хв  22.17 6 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 22.49 23 хв  23.12 7 г  32 хв 
Кам'янка 00.05 1 хв  00.06 8 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.27 5 хв  00.32 9 г  10 хв 
Городище 01.15 2 хв  01.17 9 г  58 хв 
Корсунь 01.36 2 хв  01.38 10 г  19 хв 
Миронівка 02.09 2 хв  02.11 10 г  52 хв 
Біла Церква 03.03 2 хв  03.05 11 г  46 хв 
Козятин-1 04.48 24 хв  05.12 13 г  31 хв 
Бердичів 05.40 2 хв  05.42 14 г  23 хв 
Чуднів-Волинський 06.15 2 хв  06.17 14 г  58 хв 
Печанівка 06.39 2 хв  06.41 15 г  22 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 15 г  46 хв 
Шепетівка 07.38 2 хв  07.40 16 г  21 хв 
Славута-1 08.01 2 хв  08.03 16 г  44 хв 
Кривин 08.16 2 хв  08.18 16 г  59 хв 
Острог 08.34 2 хв  08.36 17 г  17 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 17 г  41 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 18 г  13 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 19 г  29 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 19 г  48 хв 
Ківерці 11.47 22 хв  12.09 20 г  30 хв 
Рожище 12.28 9 хв  12.37 21 г  11 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 21 г  47 хв 
Ковель 13.36 22 г  19 хв 

У розкладі поїзда 127О Харків-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930