У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127О Харків-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 127О сполученням Харків-Пас. - Ковель відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.37 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нові Санжари, Козельщина, Павлиш, Кам'янка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.37
Люботин 17.12 2 хв  17.14 35 хв 
Полтава-Південна 18.47 20 хв  19.07 2 г  10 хв 
Нові Санжари 19.42 2 хв  19.44 3 г  5 хв 
Ліщинівка 19.56 2 хв  19.58 3 г  19 хв 
Кобеляки 20.12 2 хв  20.14 3 г  35 хв 
Козельщина 20.32 2 хв  20.34 3 г  55 хв 
Галещина 20.42 1 хв  20.43 4 г  5 хв 
Кременчук 21.11 7 хв  21.18 4 г  34 хв 
Павлиш 21.50 2 хв  21.52 5 г  13 хв 
Користівка 22.22 2 хв  22.24 5 г  45 хв 
Знам'янка-Пас. 22.58 23 хв  23.21 6 г  21 хв 
Кам'янка 00.18 2 хв  00.20 7 г  41 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.41 5 хв  00.46 8 г  4 хв 
Городище 01.30 2 хв  01.32 8 г  53 хв 
Корсунь 01.51 2 хв  01.53 9 г  14 хв 
Миронівка 02.23 2 хв  02.25 9 г  46 хв 
Біла Церква 03.17 2 хв  03.19 10 г  40 хв 
Козятин-1 05.02 22 хв  05.24 12 г  25 хв 
Бердичів 05.51 2 хв  05.53 13 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 06.22 2 хв  06.24 13 г  45 хв 
Печанівка 06.43 2 хв  06.45 14 г  6 хв 
Полонне 07.04 2 хв  07.06 14 г  27 хв 
Шепетівка 07.35 3 хв  07.38 14 г  58 хв 
Славута-1 07.59 2 хв  08.01 15 г  22 хв 
Кривин 08.14 2 хв  08.16 15 г  37 хв 
Острог 08.32 2 хв  08.34 15 г  55 хв 
Здолбунів-Пас. 08.58 17 хв  09.15 16 г  21 хв 
Рівне 09.30 10 хв  09.40 16 г  53 хв 
Ківерці 10.46 2 хв  10.48 18 г  9 хв 
Луцьк 11.05 23 хв  11.28 18 г  28 хв 
Ківерці 11.49 24 хв  12.13 19 г  12 хв 
Рожище 12.32 5 хв  12.37 19 г  55 хв 
Голоби 13.04 2 хв  13.06 20 г  27 хв 
Ковель 13.36 20 г  59 хв 

У розкладі поїзда 127О Харків-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції