У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127Ш Суми — Зернове Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 127Ш сполученням Суми - Зернове відправляється зі станції Суми о 17.24 і прибуває на станцію Зернове о 22.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Кролевець, Терещенська, Янпіль, Івотка, Хутір-Михайлівський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 17.24
Білопілля 18.01 2 хв  18.03 37 хв 
Ворожба-Пас. 18.12 20 хв  18.32 48 хв 
Путивль 19.02 2 хв  19.04 1 г  38 хв 
Конотоп 19.47 35 хв  20.22 2 г  23 хв 
Кролевець 20.58 2 хв  21.00 3 г  34 хв 
Терещенська 21.20 2 хв  21.22 3 г  56 хв 
Янпіль 21.41 2 хв  21.43 4 г  17 хв 
Івотка 21.49 1 хв  21.50 4 г  25 хв 
Хутір-Михайлівський 22.06 2 хв  22.08 4 г  42 хв 
Зернове 22.27 5 г  3 хв 

У розкладі поїзда 127Ш Суми — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930