У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127К Зернове — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 127К сполученням Зернове - Суми відправляється зі станції Зернове о 23.07 і прибуває на станцію Суми о 04.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хутір-Михайлівський, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 23.07
Хутір-Михайлівський 23.27 2 хв  23.29 20 хв 
Терещенська 00.04 2 хв  00.06 57 хв 
Кролевець 00.26 2 хв  00.28 1 г  19 хв 
Конотоп 01.02 35 хв  01.37 1 г  55 хв 
Путивль 02.22 2 хв  02.24 3 г  15 хв 
Ворожба-Пас. 02.54 20 хв  03.14 3 г  47 хв 
Суми 04.01 4 г  54 хв 

У розкладі поїзда 127К Зернове — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції