У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127К Зернове — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 127К сполученням Зернове - Суми відправляється зі станції Зернове о 23.07 і прибуває на станцію Суми о 04.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хутір-Михайлівський, Івотка, Янпіль, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 23.07
Хутір-Михайлівський 23.25 2 хв  23.27 18 хв 
Івотка 23.42 1 хв  23.43 35 хв 
Янпіль 23.49 2 хв  23.51 42 хв 
Терещенська 00.09 2 хв  00.11 1 г  2 хв 
Кролевець 00.31 2 хв  00.33 1 г  24 хв 
Конотоп 01.07 35 хв  01.42 2 г 
Путивль 02.25 2 хв  02.27 3 г  18 хв 
Ворожба-Пас. 02.58 20 хв  03.18 3 г  51 хв 
Білопілля 03.26 2 хв  03.28 4 г  19 хв 
Суми 04.08 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 127К Зернове — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930