У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127К Зернове — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 127К сполученням Зернове - Суми відправляється зі станції Зернове о 23.07 і прибуває на станцію Суми о 04.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хутір-Михайлівський, Івотка, Янпіль, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 23.07
Хутір-Михайлівський 23.25 2 хв  23.27 18 хв 
Івотка 23.42 1 хв  23.43 35 хв 
Янпіль 23.49 2 хв  23.51 42 хв 
Терещенська 00.09 2 хв  00.11 1 г  2 хв 
Кролевець 00.31 2 хв  00.33 1 г  24 хв 
Конотоп 01.07 35 хв  01.42 2 г 
Путивль 02.25 2 хв  02.27 3 г  18 хв 
Ворожба-Пас. 02.58 20 хв  03.18 3 г  51 хв 
Білопілля 03.26 2 хв  03.28 4 г  19 хв 
Суми 04.08 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 127К Зернове — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30