У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

128Л Ковель — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 128Л сполученням Ковель - Харків-Пас. відправляється зі станції Ковель о 14.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Луцьк, Здолбунів-Пас., Славута-1, Печанівка, Козятин-1, Корсунь, Кам'янка, Павлиш, Козельщина, Нові Санжари.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 14.14
Рожище 15.09 3 хв  15.12 55 хв 
Ківерці 15.30 22 хв  15.52 1 г  16 хв 
Луцьк 16.07 22 хв  16.29 1 г  53 хв 
Ківерці 16.45 2 хв  16.47 2 г  31 хв 
Рівне 17.51 12 хв  18.03 3 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 18.18 15 хв  18.33 4 г  4 хв 
Острог 18.56 2 хв  18.58 4 г  42 хв 
Кривин 19.14 2 хв  19.16 5 г 
Славута-1 19.30 2 хв  19.32 5 г  16 хв 
Шепетівка 19.56 2 хв  19.58 5 г  42 хв 
Полонне 20.32 2 хв  20.34 6 г  18 хв 
Печанівка 20.57 2 хв  20.59 6 г  43 хв 
Чуднів-Волинський 21.22 2 хв  21.24 7 г  8 хв 
Бердичів 21.56 2 хв  21.58 7 г  42 хв 
Козятин-1 22.25 22 хв  22.47 8 г  11 хв 
Біла Церква 00.32 2 хв  00.34 10 г  18 хв 
Миронівка 01.30 2 хв  01.32 11 г  16 хв 
Корсунь 02.01 2 хв  02.03 11 г  47 хв 
Городище 02.23 2 хв  02.25 12 г  9 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.05 5 хв  03.10 12 г  51 хв 
Кам'янка 03.29 2 хв  03.31 13 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 04.25 23 хв  04.48 14 г  11 хв 
Користівка 05.19 2 хв  05.21 15 г  5 хв 
Павлиш 05.54 2 хв  05.56 15 г  40 хв 
Кременчук 06.27 26 хв  06.53 16 г  13 хв 
Галещина 07.26 1 хв  07.27 17 г  12 хв 
Козельщина 07.36 2 хв  07.38 17 г  22 хв 
Кобеляки 07.56 2 хв  07.58 17 г  42 хв 
Ліщинівка 08.14 2 хв  08.16 18 г 
Нові Санжари 08.32 2 хв  08.34 18 г  18 хв 
Полтава-Південна 09.09 25 хв  09.34 18 г  55 хв 
Люботин 11.37 2 хв  11.39 21 г  23 хв 
Харків-Пас. 12.14 22 г 

У розкладі поїзда 128Л Ковель — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031