У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

128Л Ковель — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 128Л сполученням Ковель - Харків-Пас. відправляється зі станції Ковель о 14.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Луцьк, Здолбунів-Пас., Славута-1, Печанівка, Козятин-1, Корсунь, Кам'янка, Павлиш, Козельщина, Нові Санжари.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 14.14
Рожище 15.09 3 хв  15.12 55 хв 
Ківерці 15.30 22 хв  15.52 1 г  16 хв 
Луцьк 16.07 22 хв  16.29 1 г  53 хв 
Ківерці 16.45 2 хв  16.47 2 г  31 хв 
Рівне 17.51 12 хв  18.03 3 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 18.18 15 хв  18.33 4 г  4 хв 
Острог 18.56 2 хв  18.58 4 г  42 хв 
Кривин 19.14 2 хв  19.16 5 г 
Славута-1 19.30 2 хв  19.32 5 г  16 хв 
Шепетівка 19.56 2 хв  19.58 5 г  42 хв 
Полонне 20.32 2 хв  20.34 6 г  18 хв 
Печанівка 20.57 2 хв  20.59 6 г  43 хв 
Чуднів-Волинський 21.22 2 хв  21.24 7 г  8 хв 
Бердичів 21.56 2 хв  21.58 7 г  42 хв 
Козятин-1 22.25 27 хв  22.52 8 г  11 хв 
Біла Церква 00.33 2 хв  00.35 10 г  19 хв 
Миронівка 01.30 2 хв  01.32 11 г  16 хв 
Корсунь 02.01 2 хв  02.03 11 г  47 хв 
Городище 02.23 2 хв  02.25 12 г  9 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.05 5 хв  03.10 12 г  51 хв 
Кам'янка 03.29 2 хв  03.31 13 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 04.25 23 хв  04.48 14 г  11 хв 
Користівка 05.19 2 хв  05.21 15 г  5 хв 
Павлиш 05.54 2 хв  05.56 15 г  40 хв 
Кременчук 06.27 26 хв  06.53 16 г  13 хв 
Галещина 07.26 1 хв  07.27 17 г  12 хв 
Козельщина 07.36 2 хв  07.38 17 г  22 хв 
Кобеляки 07.56 2 хв  07.58 17 г  42 хв 
Ліщинівка 08.14 2 хв  08.16 18 г 
Нові Санжари 08.32 2 хв  08.34 18 г  18 хв 
Полтава-Південна 09.09 25 хв  09.34 18 г  55 хв 
Люботин 11.37 2 хв  11.39 21 г  23 хв 
Харків-Пас. 12.12 21 г  58 хв 

У розкладі поїзда 128Л Ковель — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031