У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Д Київ-Пас. — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Д сполученням Київ-Пас. - Чоп відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.42 і прибуває на станцію Чоп о 09.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Самбір, Турка, Сянки, Перечин, Ужгород.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.42
Фастів-1 17.41 2 хв  17.43 59 хв 
Козятин-1 18.57 16 хв  19.13 2 г  15 хв 
Вінниця 20.08 3 хв  20.11 3 г  26 хв 
Хмельницький 22.17 17 хв  22.34 5 г  35 хв 
Тернопіль-Пас. 00.27 5 хв  00.32 7 г  45 хв 
Львів 02.26 26 хв  02.52 9 г  44 хв 
Самбір 04.03 3 хв  04.06 11 г  21 хв 
Турка 05.27 4 хв  05.31 12 г  45 хв 
Сянки 06.04 8 хв  06.12 13 г  22 хв 
Перечин 08.17 2 хв  08.19 15 г  35 хв 
Ужгород 08.44 13 хв  08.57 16 г  2 хв 
Чоп 09.23 16 г  41 хв 

У розкладі поїзда 013Д Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930