У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Чоп відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Чоп о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бердичів, Печанівка, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Радивилів, Львів, Турка, Перечин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Бердичів 19.55 2 хв  19.57 2 г  44 хв 
Чуднів-Волинський 20.30 2 хв  20.32 3 г  19 хв 
Печанівка 20.52 2 хв  20.54 3 г  41 хв 
Полонне 21.13 2 хв  21.15 4 г  2 хв 
Шепетівка 21.46 2 хв  21.48 4 г  35 хв 
Славута-1 22.10 2 хв  22.12 4 г  59 хв 
Кривин 22.26 2 хв  22.28 5 г  15 хв 
Острог 22.45 2 хв  22.47 5 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 23.09 34 хв  23.43 5 г  58 хв 
Дубно 00.18 2 хв  00.20 7 г  7 хв 
Радивилів 00.53 2 хв  00.55 7 г  42 хв 
Броди 01.05 2 хв  01.07 7 г  54 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  7 хв 
Самбір 03.59 3 хв  04.02 10 г  48 хв 
Турка 05.15 2 хв  05.17 12 г  4 хв 
Сянки 05.47 2 хв  05.49 12 г  36 хв 
Перечин 07.28 2 хв  07.30 14 г  17 хв 
Ужгород 07.55 10 хв  08.05 14 г  44 хв 
Чоп 08.30 15 г  19 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031