У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Д Київ-Пас. — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Д сполученням Київ-Пас. - Кошице відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.42 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Львів, Сянки, Чоп, Добра, Сомотор, Словенске Нове Мєсто, Кузмиче, Русков, Нижня Мюсла.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.42
Фастів-1 17.41 2 хв  17.43 59 хв 
Козятин-1 18.57 16 хв  19.13 2 г  15 хв 
Вінниця 20.06 3 хв  20.09 3 г  24 хв 
Хмельницький 22.17 17 хв  22.34 5 г  35 хв 
Тернопіль-Пас. 00.27 5 хв  00.32 7 г  45 хв 
Львів 02.26 26 хв  02.52 9 г  44 хв 
Самбір 04.03 3 хв  04.06 11 г  21 хв 
Турка 05.27 4 хв  05.31 12 г  45 хв 
Сянки 06.04 8 хв  06.12 13 г  22 хв 
Перечин 08.17 2 хв  08.19 15 г  35 хв 
Ужгород 08.44 13 хв  08.57 16 г  2 хв 
Чоп 09.23 2 г 12 хв  11.35 16 г  41 хв 
Чиєрна Над Тисою 11.39 26 хв  12.05 18 г  57 хв 
Бієл 12.08 1 хв  12.09 19 г  26 хв 
Добра 12.11 1 хв  12.12 19 г  29 хв 
Прибеник 12.15 1 хв  12.16 19 г  33 хв 
Велки Хорес 12.21 1 хв  12.22 19 г  39 хв 
Сомотор 12.28 1 хв  12.29 19 г  46 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 19 г  51 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 19 г  55 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 20 г 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 20 г  5 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 20 г  11 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 20 г  21 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 20 г  29 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 20 г  35 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 20 г  43 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 20 г  47 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 20 г  50 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 20 г  54 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 21 г  2 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 21 г  7 хв 
Кошице 13.54 21 г  12 хв 

У розкладі поїзда 013Д Київ-Пас. — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031