У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Д Київ-Пас. — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Д сполученням Київ-Пас. - Кошице відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.42 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Львів, Сянки, Чоп, Добра, Стреда над Бодрогом, Чергов, Кальша, Бохдановице, Красна Над Хорнадом.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.42
Фастів-1 17.41 2 хв  17.43 59 хв 
Козятин-1 18.57 16 хв  19.13 2 г  15 хв 
Вінниця 20.08 3 хв  20.11 3 г  26 хв 
Хмельницький 22.27 15 хв  22.42 5 г  45 хв 
Тернопіль-Пас. 00.30 5 хв  00.35 7 г  48 хв 
Львів 02.35 34 хв  03.09 9 г  53 хв 
Самбір 04.27 7 хв  04.34 11 г  45 хв 
Турка 05.48 2 хв  05.50 13 г  6 хв 
Сянки 06.20 2 хв  06.22 13 г  38 хв 
Перечин 08.17 2 хв  08.19 15 г  35 хв 
Ужгород 08.44 13 хв  08.57 16 г  2 хв 
Чоп 09.23 2 г 12 хв  11.35 16 г  41 хв 
Чиєрна Над Тисою 11.39 26 хв  12.05 18 г  57 хв 
Бієл 12.08 1 хв  12.09 19 г  26 хв 
Добра 12.11 1 хв  12.12 19 г  29 хв 
Прибеник 12.15 1 хв  12.16 19 г  33 хв 
Велки Хорес 12.21 1 хв  12.22 19 г  39 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 19 г  51 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 19 г  55 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 20 г 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 20 г  5 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 20 г  11 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 20 г  21 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 20 г  29 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 20 г  35 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 20 г  43 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 20 г  47 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 20 г  50 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 20 г  54 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 21 г  2 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 21 г  7 хв 
Кошице 13.54 21 г  12 хв 

У розкладі поїзда 013Д Київ-Пас. — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031