У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Солотвино-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.10 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Радивилів, Самбір, Щербин, Чоп, Берегове, Королеве, Тячів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.10
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  2 хв 
Бердичів 19.55 2 хв  19.57 2 г  45 хв 
Чуднів-Волинський 20.30 2 хв  20.32 3 г  20 хв 
Печанівка 20.52 2 хв  20.54 3 г  42 хв 
Полонне 21.13 2 хв  21.15 4 г  3 хв 
Шепетівка 21.46 2 хв  21.48 4 г  36 хв 
Славута-1 22.10 2 хв  22.12 5 г 
Кривин 22.26 2 хв  22.28 5 г  16 хв 
Острог 22.45 2 хв  22.47 5 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 23.09 34 хв  23.43 5 г  59 хв 
Дубно 00.18 2 хв  00.20 7 г  8 хв 
Радивилів 00.53 2 хв  00.55 7 г  43 хв 
Броди 01.05 2 хв  01.07 7 г  55 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  8 хв 
Самбір 03.59 3 хв  04.02 10 г  49 хв 
Турка 05.15 2 хв  05.17 12 г  5 хв 
Сянки 05.47 2 хв  05.49 12 г  37 хв 
Щербин 06.04 3 хв  06.07 12 г  54 хв 
Перечин 07.28 2 хв  07.30 14 г  18 хв 
Ужгород 07.55 10 хв  08.05 14 г  45 хв 
Чоп 08.30 25 хв  08.55 15 г  20 хв 
Батьово 09.18 2 хв  09.20 16 г  8 хв 
Косини 09.35 1 хв  09.36 16 г  25 хв 
Берегове 09.53 4 хв  09.57 16 г  43 хв 
Боржава 10.10 2 хв  10.12 17 г 
Виноградів-Закарпатський 10.43 4 хв  10.47 17 г  33 хв 
Королеве 11.04 4 хв  11.08 17 г  54 хв 
Хуст 11.30 3 хв  11.33 18 г  20 хв 
Буштино 11.53 2 хв  11.55 18 г  43 хв 
Тячів 12.06 4 хв  12.10 18 г  56 хв 
Тересва 12.27 2 хв  12.29 19 г  17 хв 
Солотвино-1 13.10 20 г 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031