У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Солотвино-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Радивилів, Самбір, Перечин, Батьово, Боржава, Хуст, Тересва.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Бердичів 19.55 2 хв  19.57 2 г  44 хв 
Чуднів-Волинський 20.30 2 хв  20.32 3 г  19 хв 
Печанівка 20.52 2 хв  20.54 3 г  41 хв 
Полонне 21.13 2 хв  21.15 4 г  2 хв 
Шепетівка 21.46 2 хв  21.48 4 г  35 хв 
Славута-1 22.10 2 хв  22.12 4 г  59 хв 
Кривин 22.26 2 хв  22.28 5 г  15 хв 
Острог 22.45 2 хв  22.47 5 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 23.09 34 хв  23.43 5 г  58 хв 
Дубно 00.18 2 хв  00.20 7 г  7 хв 
Радивилів 00.53 2 хв  00.55 7 г  42 хв 
Броди 01.05 2 хв  01.07 7 г  54 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  7 хв 
Самбір 03.59 3 хв  04.02 10 г  48 хв 
Турка 05.15 2 хв  05.17 12 г  4 хв 
Сянки 05.47 2 хв  05.49 12 г  36 хв 
Перечин 07.28 2 хв  07.30 14 г  17 хв 
Ужгород 07.55 10 хв  08.05 14 г  44 хв 
Чоп 08.30 25 хв  08.55 15 г  19 хв 
Батьово 09.18 2 хв  09.20 16 г  7 хв 
Косини 09.35 1 хв  09.36 16 г  24 хв 
Берегове 09.53 4 хв  09.57 16 г  42 хв 
Боржава 10.10 2 хв  10.12 16 г  59 хв 
Виноградів-Закарпатський 10.43 4 хв  10.47 17 г  32 хв 
Королеве 11.04 4 хв  11.08 17 г  53 хв 
Хуст 11.30 3 хв  11.33 18 г  19 хв 
Буштино 11.53 2 хв  11.55 18 г  42 хв 
Тячів 12.06 4 хв  12.10 18 г  55 хв 
Тересва 12.27 2 хв  12.29 19 г  16 хв 
Солотвино-1 13.10 19 г  59 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930