У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Солотвино-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Радивилів, Самбір, Перечин, Батьово, Боржава, Хуст, Тересва.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Бердичів 19.55 2 хв  19.57 2 г  44 хв 
Чуднів-Волинський 20.30 2 хв  20.32 3 г  19 хв 
Печанівка 20.52 2 хв  20.54 3 г  41 хв 
Полонне 21.13 2 хв  21.15 4 г  2 хв 
Шепетівка 21.46 2 хв  21.48 4 г  35 хв 
Славута-1 22.10 2 хв  22.12 4 г  59 хв 
Кривин 22.26 2 хв  22.28 5 г  15 хв 
Острог 22.45 2 хв  22.47 5 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 23.09 34 хв  23.43 5 г  58 хв 
Дубно 00.18 2 хв  00.20 7 г  7 хв 
Радивилів 00.53 2 хв  00.55 7 г  42 хв 
Броди 01.05 2 хв  01.07 7 г  54 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  7 хв 
Самбір 03.59 3 хв  04.02 10 г  48 хв 
Турка 05.15 2 хв  05.17 12 г  4 хв 
Сянки 05.47 2 хв  05.49 12 г  36 хв 
Перечин 07.28 2 хв  07.30 14 г  17 хв 
Ужгород 07.55 10 хв  08.05 14 г  44 хв 
Чоп 08.30 25 хв  08.55 15 г  19 хв 
Батьово 09.18 2 хв  09.20 16 г  7 хв 
Косини 09.35 1 хв  09.36 16 г  24 хв 
Берегове 09.53 4 хв  09.57 16 г  42 хв 
Боржава 10.10 2 хв  10.12 16 г  59 хв 
Виноградів-Закарпатський 10.43 4 хв  10.47 17 г  32 хв 
Королеве 11.04 4 хв  11.08 17 г  53 хв 
Хуст 11.30 3 хв  11.33 18 г  19 хв 
Буштино 11.53 2 хв  11.55 18 г  42 хв 
Тячів 12.06 4 хв  12.10 18 г  55 хв 
Тересва 12.27 2 хв  12.29 19 г  16 хв 
Солотвино-1 13.10 19 г  59 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031