У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Л сполученням Солотвино-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Солотвино-1 о 14.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Буштино, Виноградів-Закарпатський, Косини, Ужгород, Турка, Броди, Здолбунів-Пас., Славута-1, Печанівка, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 14.30
Тересва 15.07 2 хв  15.09 37 хв 
Тячів 15.25 2 хв  15.27 55 хв 
Буштино 15.40 2 хв  15.42 1 г  10 хв 
Хуст 16.05 3 хв  16.08 1 г  35 хв 
Королеве 16.28 3 хв  16.31 1 г  58 хв 
Виноградів-Закарпатський 16.48 3 хв  16.51 2 г  18 хв 
Боржава 17.21 2 хв  17.23 2 г  51 хв 
Берегове 17.34 3 хв  17.37 3 г  4 хв 
Косини 17.53 1 хв  17.54 3 г  23 хв 
Батьово 18.08 2 хв  18.10 3 г  38 хв 
Чоп 18.32 21 хв  18.53 4 г  2 хв 
Ужгород 19.19 19 хв  19.38 4 г  49 хв 
Перечин 20.04 2 хв  20.06 5 г  34 хв 
Сянки 21.46 2 хв  21.48 7 г  16 хв 
Турка 22.22 2 хв  22.24 7 г  52 хв 
Самбір 23.56 2 хв  23.58 9 г  26 хв 
Львів 01.15 23 хв  01.38 10 г  45 хв 
Броди 02.50 2 хв  02.52 12 г  20 хв 
Радивилів 03.02 2 хв  03.04 12 г  32 хв 
Дубно 03.35 2 хв  03.37 13 г  5 хв 
Здолбунів-Пас. 04.10 33 хв  04.43 13 г  40 хв 
Острог 05.06 2 хв  05.08 14 г  36 хв 
Кривин 05.22 2 хв  05.24 14 г  52 хв 
Славута-1 05.37 2 хв  05.39 15 г  7 хв 
Шепетівка 05.59 2 хв  06.01 15 г  29 хв 
Полонне 06.36 2 хв  06.38 16 г  6 хв 
Печанівка 07.03 2 хв  07.05 16 г  33 хв 
Чуднів-Волинський 07.29 15 хв  07.44 16 г  59 хв 
Бердичів 08.20 2 хв  08.22 17 г  50 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 19 г  19 хв 
Київ-Пас. 10.43 20 г  13 хв 

У розкладі поїзда 013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031