У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Л сполученням Солотвино-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Солотвино-1 о 16.27 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 14.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тячів, Хуст, Виноградів-Закарпатський, Берегове, Батьово, Ужгород, Сянки, Самбір, Тернопіль-Пас., Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 16.27
Тересва 17.05 2 хв  17.07 38 хв 
Тячів 17.23 2 хв  17.25 56 хв 
Буштино 17.38 2 хв  17.40 1 г  11 хв 
Хуст 18.02 2 хв  18.04 1 г  35 хв 
Королеве 18.27 3 хв  18.30 2 г 
Виноградів-Закарпатський 18.45 2 хв  18.47 2 г  18 хв 
Боржава 19.15 2 хв  19.17 2 г  48 хв 
Берегове 19.29 2 хв  19.31 3 г  2 хв 
Косини 19.46 2 хв  19.48 3 г  19 хв 
Батьово 20.03 2 хв  20.05 3 г  36 хв 
Чоп 20.26 30 хв  20.56 3 г  59 хв 
Ужгород 21.21 18 хв  21.39 4 г  54 хв 
Перечин 22.08 2 хв  22.10 5 г  41 хв 
Сянки 00.12 8 хв  00.20 7 г  45 хв 
Турка 00.51 2 хв  00.53 8 г  24 хв 
Самбір 02.11 3 хв  02.14 9 г  44 хв 
Львів 03.40 23 хв  04.03 11 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 06.16 4 хв  06.20 13 г  49 хв 
Хмельницький 08.47 16 хв  09.03 16 г  20 хв 
Вінниця 11.05 5 хв  11.10 18 г  38 хв 
Козятин-1 12.00 2 хв  12.02 19 г  33 хв 
Фастів-1 13.14 2 хв  13.16 20 г  47 хв 
Київ-Пас. 14.08 21 г  41 хв 

У розкладі поїзда 013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031