У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Тересва — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Л сполученням Тересва - Київ-Пас. відправляється зі станції Тересва о 15.09 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хуст, Боржава, Батьово, Перечин, Самбір, Радивилів, Острог, Шепетівка, Чуднів-Волинський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тересва 15.09
Тячів 15.25 2 хв  15.27 16 хв 
Буштино 15.40 2 хв  15.42 31 хв 
Хуст 16.05 3 хв  16.08 56 хв 
Королеве 16.28 3 хв  16.31 1 г  19 хв 
Виноградів-Закарпатський 16.48 3 хв  16.51 1 г  39 хв 
Боржава 17.21 2 хв  17.23 2 г  12 хв 
Берегове 17.34 3 хв  17.37 2 г  25 хв 
Косини 17.53 1 хв  17.54 2 г  44 хв 
Батьово 18.08 2 хв  18.10 2 г  59 хв 
Чоп 18.32 21 хв  18.53 3 г  23 хв 
Ужгород 19.19 19 хв  19.38 4 г  10 хв 
Перечин 20.04 2 хв  20.06 4 г  55 хв 
Сянки 21.46 2 хв  21.48 6 г  37 хв 
Турка 22.22 2 хв  22.24 7 г  13 хв 
Самбір 23.56 2 хв  23.58 8 г  47 хв 
Львів 01.15 23 хв  01.38 10 г  6 хв 
Броди 02.50 2 хв  02.52 11 г  41 хв 
Радивилів 03.02 2 хв  03.04 11 г  53 хв 
Дубно 03.35 2 хв  03.37 12 г  26 хв 
Здолбунів-Пас. 04.10 33 хв  04.43 13 г  1 хв 
Острог 05.06 2 хв  05.08 13 г  57 хв 
Кривин 05.22 2 хв  05.24 14 г  13 хв 
Славута-1 05.37 2 хв  05.39 14 г  28 хв 
Шепетівка 05.59 2 хв  06.01 14 г  50 хв 
Полонне 06.35 2 хв  06.37 15 г  26 хв 
Печанівка 07.00 2 хв  07.02 15 г  51 хв 
Чуднів-Волинський 07.28 16 хв  07.44 16 г  19 хв 
Бердичів 08.20 2 хв  08.22 17 г  11 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 18 г  40 хв 
Київ-Пас. 10.46 19 г  37 хв 

У розкладі поїзда 013Л Тересва — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031