У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

130О Кременчук — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 130О сполученням Кременчук - Київ-Пас. відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Глобине, Веселий Поділ, Хорол, Ромодан, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Глобине 14.23 2 хв  14.25 43 хв 
Веселий Поділ 14.48 2 хв  14.50 1 г  8 хв 
Хорол 15.14 2 хв  15.16 1 г  34 хв 
Ромодан 15.45 28 хв  16.13 2 г  5 хв 
Лубни 16.46 2 хв  16.48 3 г  6 хв 
Гребінка 17.20 2 хв  17.22 3 г  40 хв 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.23 4 хв  19.27 5 г  43 хв 
Київ-Пас. 19.46 6 г  6 хв 

У розкладі поїзда 130О Кременчук — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031