У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

130О Кременчук — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 130О сполученням Кременчук - Львів відправляється зі станції Кременчук о 13.40 і прибуває на станцію Львів о 06.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Веселий Поділ, Ромодан, Гребінка, Дарниця, Фастів-1, Калинівка-1, Браїлів, Хмельницький, Підволочиськ, Зборів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 13.40
Глобине 14.23 2 хв  14.25 43 хв 
Веселий Поділ 14.48 2 хв  14.50 1 г  8 хв 
Хорол 15.14 2 хв  15.16 1 г  34 хв 
Ромодан 15.45 28 хв  16.13 2 г  5 хв 
Лубни 16.46 2 хв  16.48 3 г  6 хв 
Гребінка 17.20 2 хв  17.22 3 г  40 хв 
Бориспіль 18.56 2 хв  18.58 5 г  16 хв 
Дарниця 19.23 4 хв  19.27 5 г  43 хв 
Київ-Пас. 19.46 35 хв  20.21 6 г  6 хв 
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 8 г  48 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 9 г  26 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 9 г  47 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 10 г  24 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 11 г  22 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 11 г  53 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 13 г  9 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 13 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 14 г  12 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 14 г  56 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 15 г  19 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 15 г  46 хв 
Львів 06.15 16 г  35 хв 

У розкладі поїзда 130О Кременчук — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031