У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

130К Шостка — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 130К сполученням Шостка - Суми відправляється зі станції Шостка о 23.53 і прибуває на станцію Суми о 04.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 23.53
Терещенська 00.09 2 хв  00.11 16 хв 
Кролевець 00.31 2 хв  00.33 38 хв 
Конотоп 01.07 35 хв  01.42 1 г  14 хв 
Путивль 02.27 2 хв  02.29 2 г  34 хв 
Ворожба-Пас. 02.58 20 хв  03.18 3 г  5 хв 
Білопілля 03.26 2 хв  03.28 3 г  33 хв 
Суми 04.08 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 130К Шостка — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції