У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

131Ш Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 131Ш сполученням Київ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.17 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.17
Козятин-1 01.10 2 хв  01.12 1 г  53 хв 
Калинівка-1 01.49 2 хв  01.51 2 г  32 хв 
Вінниця 02.10 5 хв  02.15 2 г  53 хв 
Гнівань 02.36 2 хв  02.38 3 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 03.06 13 хв  03.19 3 г  49 хв 
Рахни 03.58 2 хв  04.00 4 г  41 хв 
Вапнярка 04.35 2 хв  04.37 5 г  18 хв 
Крижопіль 04.54 2 хв  04.56 5 г  37 хв 
Кодима 05.26 2 хв  05.28 6 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 06.21 20 хв  06.41 7 г  4 хв 
Роздільна-1 08.25 2 хв  08.27 9 г  8 хв 
Одеса-Головна 09.39 10 г  22 хв 

У розкладі поїзда 131Ш Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції