У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

131К Вінниця — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 131К сполученням Вінниця - Одеса-Головна відправляється зі станції Вінниця о 02.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гнівань, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 02.15
Гнівань 02.36 2 хв  02.38 21 хв 
Жмеринка-Пас. 03.06 13 хв  03.19 51 хв 
Рахни 03.58 2 хв  04.00 1 г  43 хв 
Вапнярка 04.35 2 хв  04.37 2 г  20 хв 
Крижопіль 04.54 2 хв  04.56 2 г  39 хв 
Кодима 05.26 2 хв  05.28 3 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 06.21 20 хв  06.41 4 г  6 хв 
Роздільна-1 08.25 2 хв  08.27 6 г  10 хв 
Одеса-Головна 09.39 7 г  24 хв 

У розкладі поїзда 131К Вінниця — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції