У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

131О Житомир — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 131О сполученням Житомир - Одеса-Головна відправляється зі станції Житомир о 23.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 23.15
Бердичів 00.16 2 хв  00.18 1 г  1 хв 
Козятин-1 00.50 22 хв  01.12 1 г  35 хв 
Калинівка-1 01.49 2 хв  01.51 2 г  34 хв 
Вінниця 02.10 5 хв  02.15 2 г  55 хв 
Гнівань 02.36 2 хв  02.38 3 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 03.06 13 хв  03.19 3 г  51 хв 
Рахни 03.58 2 хв  04.00 4 г  43 хв 
Вапнярка 04.35 2 хв  04.37 5 г  20 хв 
Крижопіль 04.54 2 хв  04.56 5 г  39 хв 
Кодима 05.26 2 хв  05.28 6 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 06.21 20 хв  06.41 7 г  6 хв 
Роздільна-1 08.25 2 хв  08.27 9 г  10 хв 
Одеса-Головна 09.39 10 г  24 хв 

У розкладі поїзда 131О Житомир — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції