У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132Ш Одеса-Головна — Вінниця Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 132Ш сполученням Одеса-Головна - Вінниця відправляється зі станції Одеса-Головна о 12.29 і прибуває на станцію Вінниця о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Гнівань.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 12.29
Роздільна-1 13.32 2 хв  13.34 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 15.04 21 хв  15.25 2 г  35 хв 
Кодима 16.16 2 хв  16.18 3 г  47 хв 
Крижопіль 16.50 2 хв  16.52 4 г  21 хв 
Вапнярка 17.11 2 хв  17.13 4 г  42 хв 
Рахни 17.45 2 хв  17.47 5 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 18.23 11 хв  18.34 5 г  54 хв 
Гнівань 18.59 2 хв  19.01 6 г  30 хв 
Вінниця 19.21 6 г  52 хв 

У розкладі поїзда 132Ш Одеса-Головна — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031