У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132Ш Одеса-Головна — Житомир Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 132Ш сполученням Одеса-Головна - Житомир відправляється зі станції Одеса-Головна о 12.29 і прибуває на станцію Житомир о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 12.29
Роздільна-1 13.32 2 хв  13.34 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 15.04 21 хв  15.25 2 г  35 хв 
Кодима 16.16 2 хв  16.18 3 г  47 хв 
Крижопіль 16.50 2 хв  16.52 4 г  21 хв 
Вапнярка 17.11 2 хв  17.13 4 г  42 хв 
Рахни 17.45 2 хв  17.47 5 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 18.23 11 хв  18.34 5 г  54 хв 
Гнівань 18.59 2 хв  19.01 6 г  30 хв 
Вінниця 19.21 5 хв  19.26 6 г  52 хв 
Калинівка-1 19.43 2 хв  19.45 7 г  14 хв 
Козятин-1 20.19 22 хв  20.41 7 г  50 хв 
Бердичів 21.12 1 хв  21.13 8 г  43 хв 
Житомир 22.10 9 г  41 хв 

У розкладі поїзда 132Ш Одеса-Головна — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції