У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132Ш Одеса-Головна — Житомир Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 132Ш сполученням Одеса-Головна - Житомир відправляється зі станції Одеса-Головна о 12.06 і прибуває на станцію Житомир о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 12.06
Роздільна-1 13.14 2 хв  13.16 1 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 14.55 15 хв  15.10 2 г  49 хв 
Кодима 16.03 2 хв  16.05 3 г  57 хв 
Крижопіль 16.39 2 хв  16.41 4 г  33 хв 
Вапнярка 17.00 13 хв  17.13 4 г  54 хв 
Рахни 17.45 2 хв  17.47 5 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 18.23 11 хв  18.34 6 г  17 хв 
Гнівань 18.59 2 хв  19.01 6 г  53 хв 
Вінниця 19.21 5 хв  19.26 7 г  15 хв 
Калинівка-1 19.43 2 хв  19.45 7 г  37 хв 
Козятин-1 20.19 22 хв  20.41 8 г  13 хв 
Бердичів 21.12 2 хв  21.14 9 г  6 хв 
Житомир 22.10 10 г  4 хв 

У розкладі поїзда 132Ш Одеса-Головна — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031