У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132Ш Рівне — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 132Ш сполученням Рівне - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рівне о 15.25 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Острог, Славута-1, Полонне, Миропіль, Чуднів-Волинський, Попільня, Київ-Пас., Городище, Кам'янка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 15.25
Здолбунів-Пас. 15.40 3 хв  15.43 15 хв 
Острог 16.06 2 хв  16.08 41 хв 
Кривин 16.24 2 хв  16.26 59 хв 
Славута-1 16.39 2 хв  16.41 1 г  14 хв 
Шепетівка 17.04 15 хв  17.19 1 г  39 хв 
Полонне 17.52 2 хв  17.54 2 г  27 хв 
Понінка 17.58 2 хв  18.00 2 г  33 хв 
Миропіль 18.10 2 хв  18.12 2 г  45 хв 
Печанівка 18.21 2 хв  18.23 2 г  56 хв 
Чуднів-Волинський 18.44 2 хв  18.46 3 г  19 хв 
Бердичів 19.16 2 хв  19.18 3 г  51 хв 
Попільня 20.18 2 хв  20.20 4 г  53 хв 
Фастів-1 20.49 2 хв  20.51 5 г  24 хв 
Київ-Пас. 21.51 23 хв  22.14 6 г  26 хв 
Корсунь 00.35 2 хв  00.37 9 г  10 хв 
Городище 00.57 1 хв  00.58 9 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.38 21 хв  01.59 10 г  13 хв 
Кам'янка 02.18 2 хв  02.20 10 г  53 хв 
Фундукліївка 02.34 2 хв  02.36 11 г  9 хв 
Чорноліська 03.05 1 хв  03.06 11 г  40 хв 
Куцівка 04.03 2 хв  04.05 12 г  38 хв 
Долинська 04.26 20 хв  04.46 13 г  1 хв 
Казанка 05.16 2 хв  05.18 13 г  51 хв 
Новий Буг 05.44 2 хв  05.46 14 г  19 хв 
Явкине 06.24 2 хв  06.26 14 г  59 хв 
Миколаїв-Пас. 07.21 15 г  56 хв 

У розкладі поїзда 132Ш Рівне — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031