У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132Ш Рівне — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 132Ш сполученням Рівне - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рівне о 15.25 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Острог, Славута-1, Полонне, Миропіль, Чуднів-Волинський, Попільня, Київ-Пас., Городище, Кам'янка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 15.25
Здолбунів-Пас. 15.40 3 хв  15.43 15 хв 
Острог 16.06 2 хв  16.08 41 хв 
Кривин 16.24 2 хв  16.26 59 хв 
Славута-1 16.39 2 хв  16.41 1 г  14 хв 
Шепетівка 17.04 15 хв  17.19 1 г  39 хв 
Полонне 17.52 2 хв  17.54 2 г  27 хв 
Понінка 17.58 2 хв  18.00 2 г  33 хв 
Миропіль 18.10 2 хв  18.12 2 г  45 хв 
Печанівка 18.21 2 хв  18.23 2 г  56 хв 
Чуднів-Волинський 18.44 2 хв  18.46 3 г  19 хв 
Бердичів 19.16 2 хв  19.18 3 г  51 хв 
Попільня 20.18 2 хв  20.20 4 г  53 хв 
Фастів-1 20.49 2 хв  20.51 5 г  24 хв 
Київ-Пас. 21.51 23 хв  22.14 6 г  26 хв 
Корсунь 00.35 2 хв  00.37 9 г  10 хв 
Городище 00.57 1 хв  00.58 9 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.38 21 хв  01.59 10 г  13 хв 
Кам'янка 02.18 2 хв  02.20 10 г  53 хв 
Фундукліївка 02.34 2 хв  02.36 11 г  9 хв 
Чорноліська 03.05 1 хв  03.06 11 г  40 хв 
Куцівка 04.03 2 хв  04.05 12 г  38 хв 
Долинська 04.26 20 хв  04.46 13 г  1 хв 
Казанка 05.16 2 хв  05.18 13 г  51 хв 
Новий Буг 05.44 2 хв  05.46 14 г  19 хв 
Явкине 06.24 2 хв  06.26 14 г  59 хв 
Миколаїв-Пас. 07.21 15 г  56 хв 

У розкладі поїзда 132Ш Рівне — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031