У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

133Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 133Л сполученням Івано-Франківськ - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.42 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 16.47 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ходорів, Броди, Дубно, Кривин, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Апостолове, Біла Криниця, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.42
Галич 16.14 2 хв  16.16 32 хв 
Ходорів 17.06 2 хв  17.08 1 г  24 хв 
Львів 18.52 22 хв  19.14 3 г  10 хв 
Броди 20.42 5 хв  20.47 5 г 
Радивилів 21.00 5 хв  21.05 5 г  18 хв 
Дубно 21.50 3 хв  21.53 6 г  8 хв 
Здолбунів-Пас. 22.38 33 хв  23.11 6 г  56 хв 
Кривин 23.46 2 хв  23.48 8 г  4 хв 
Славута-1 00.01 2 хв  00.03 8 г  19 хв 
Шепетівка 00.23 2 хв  00.25 8 г  41 хв 
Полонне 00.57 2 хв  00.59 9 г  15 хв 
Бердичів 02.05 2 хв  02.07 10 г  23 хв 
Козятин-1 02.33 22 хв  02.55 10 г  51 хв 
Біла Церква 04.36 2 хв  04.38 12 г  54 хв 
Миронівка 05.31 2 хв  05.33 13 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.55 18 хв  07.13 15 г  13 хв 
Куцівка 09.20 2 хв  09.22 17 г  38 хв 
Долинська 09.43 3 хв  09.46 18 г  1 хв 
Кривий Ріг-Головний 11.31 5 хв  11.36 19 г  49 хв 
Апостолове 12.16 22 хв  12.38 20 г  34 хв 
Високопілля 13.06 2 хв  13.08 21 г  24 хв 
Біла Криниця 13.36 2 хв  13.38 21 г  54 хв 
Снігурівка 14.36 2 хв  14.38 22 г  54 хв 
Херсон 15.25 10 хв  15.35 23 г  43 хв 
Миколаїв-Пас. 16.47 1 д  1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 133Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031