У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

133Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 133Л сполученням Івано-Франківськ - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.42 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 16.47 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ходорів, Броди, Дубно, Кривин, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Апостолове, Біла Криниця, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.42
Галич 16.14 2 хв  16.16 32 хв 
Ходорів 17.06 2 хв  17.08 1 г  24 хв 
Львів 18.52 22 хв  19.14 3 г  10 хв 
Броди 20.42 5 хв  20.47 5 г 
Радивилів 21.00 5 хв  21.05 5 г  18 хв 
Дубно 21.50 3 хв  21.53 6 г  8 хв 
Здолбунів-Пас. 22.38 33 хв  23.11 6 г  56 хв 
Кривин 23.46 2 хв  23.48 8 г  4 хв 
Славута-1 00.01 2 хв  00.03 8 г  19 хв 
Шепетівка 00.23 2 хв  00.25 8 г  41 хв 
Полонне 00.57 2 хв  00.59 9 г  15 хв 
Бердичів 02.05 2 хв  02.07 10 г  23 хв 
Козятин-1 02.33 22 хв  02.55 10 г  51 хв 
Біла Церква 04.36 2 хв  04.38 12 г  54 хв 
Миронівка 05.31 2 хв  05.33 13 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.55 18 хв  07.13 15 г  13 хв 
Куцівка 09.20 2 хв  09.22 17 г  38 хв 
Долинська 09.43 3 хв  09.46 18 г  1 хв 
Кривий Ріг-Головний 11.31 5 хв  11.36 19 г  49 хв 
Апостолове 12.16 22 хв  12.38 20 г  34 хв 
Високопілля 13.06 2 хв  13.08 21 г  24 хв 
Біла Криниця 13.36 2 хв  13.38 21 г  54 хв 
Снігурівка 14.36 2 хв  14.38 22 г  54 хв 
Херсон 15.25 10 хв  15.35 23 г  43 хв 
Миколаїв-Пас. 16.47 1 д  1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 133Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031