У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

133Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 133Л сполученням Івано-Франківськ - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.42 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 17.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ходорів, Підзамче, Радивилів, Здолбунів-Пас., Славута-1, Полонне, Козятин-1, Миронівка, Куцівка, Кривий Ріг-Головний, Високопілля, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.42
Галич 16.14 2 хв  16.16 32 хв 
Ходорів 17.06 2 хв  17.08 1 г  24 хв 
Львів 18.51 22 хв  19.13 3 г  9 хв 
Підзамче 19.25 2 хв  19.27 3 г  43 хв 
Броди 20.42 5 хв  20.47 5 г 
Радивилів 21.00 5 хв  21.05 5 г  18 хв 
Дубно 21.50 3 хв  21.53 6 г  8 хв 
Здолбунів-Пас. 22.38 33 хв  23.11 6 г  56 хв 
Кривин 23.46 2 хв  23.48 8 г  4 хв 
Славута-1 00.01 2 хв  00.03 8 г  19 хв 
Шепетівка 00.23 2 хв  00.25 8 г  41 хв 
Полонне 00.57 2 хв  00.59 9 г  15 хв 
Бердичів 02.05 2 хв  02.07 10 г  23 хв 
Козятин-1 02.33 22 хв  02.55 10 г  51 хв 
Біла Церква 04.36 2 хв  04.38 12 г  54 хв 
Миронівка 05.31 2 хв  05.33 13 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.55 18 хв  07.13 15 г  13 хв 
Куцівка 09.38 2 хв  09.40 17 г  56 хв 
Долинська 10.00 3 хв  10.03 18 г  18 хв 
Кривий Ріг-Головний 12.03 19 хв  12.22 20 г  21 хв 
Апостолове 13.19 22 хв  13.41 21 г  37 хв 
Високопілля 14.09 2 хв  14.11 22 г  27 хв 
Біла Криниця 14.37 2 хв  14.39 22 г  55 хв 
Снігурівка 15.36 2 хв  15.38 23 г  54 хв 
Херсон 16.32 10 хв  16.42 1 д  50 хв 
Миколаїв-Пас. 17.42 1 д  2 г 

У розкладі поїзда 133Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031