У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

133Л Львів — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 133Л сполученням Львів - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Біла Церква, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Біла Церква 04.35 2 хв  04.37 7 г  55 хв 
Миронівка 05.28 2 хв  05.30 8 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.50 15 хв  07.05 10 г  10 хв 
Долинська 09.32 3 хв  09.35 12 г  52 хв 
Кривий Ріг-Головний 11.18 5 хв  11.23 14 г  38 хв 
Апостолове 12.04 22 хв  12.26 15 г  24 хв 
Високопілля 12.54 2 хв  12.56 16 г  14 хв 
Біла Криниця 13.23 2 хв  13.25 16 г  43 хв 
Березнегувате 13.49 2 хв  13.51 17 г  9 хв 
Снігурівка 14.26 2 хв  14.28 17 г  46 хв 
Херсон 15.13 10 хв  15.23 18 г  33 хв 
Миколаїв-Пас. 16.30 19 г  50 хв 

У розкладі поїзда 133Л Львів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031