У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

133Л Львів — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 133Л сполученням Львів - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Львів о 19.13 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 17.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Броди, Дубно, Кривин, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Апостолове, Біла Криниця, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 19.13
Підзамче 19.25 2 хв  19.27 12 хв 
Броди 20.42 5 хв  20.47 1 г  29 хв 
Радивилів 21.00 5 хв  21.05 1 г  47 хв 
Дубно 21.50 3 хв  21.53 2 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 22.38 33 хв  23.11 3 г  25 хв 
Кривин 23.46 2 хв  23.48 4 г  33 хв 
Славута-1 00.01 2 хв  00.03 4 г  48 хв 
Шепетівка 00.23 2 хв  00.25 5 г  10 хв 
Полонне 00.57 2 хв  00.59 5 г  44 хв 
Бердичів 02.05 2 хв  02.07 6 г  52 хв 
Козятин-1 02.33 22 хв  02.55 7 г  20 хв 
Біла Церква 04.36 2 хв  04.38 9 г  23 хв 
Миронівка 05.31 2 хв  05.33 10 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.55 18 хв  07.13 11 г  42 хв 
Куцівка 09.50 2 хв  09.52 14 г  37 хв 
Долинська 10.12 3 хв  10.15 14 г  59 хв 
Кривий Ріг-Головний 12.07 15 хв  12.22 16 г  54 хв 
Апостолове 13.19 22 хв  13.41 18 г  6 хв 
Високопілля 14.09 2 хв  14.11 18 г  56 хв 
Біла Криниця 14.37 2 хв  14.39 19 г  24 хв 
Снігурівка 15.42 2 хв  15.44 20 г  29 хв 
Херсон 16.29 10 хв  16.39 21 г  16 хв 
Миколаїв-Пас. 17.36 22 г  23 хв 

У розкладі поїзда 133Л Львів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031