У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 13.00 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Високопілля, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Миронівка, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Радивилів, Підзамче, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 13.00
Херсон 14.07 10 хв  14.17 1 г  7 хв 
Снігурівка 15.02 2 хв  15.04 2 г  2 хв 
Біла Криниця 16.09 2 хв  16.11 3 г  9 хв 
Високопілля 16.48 5 хв  16.53 3 г  48 хв 
Апостолове 17.23 22 хв  17.45 4 г  23 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.29 10 хв  18.39 5 г  29 хв 
Долинська 20.42 2 хв  20.44 7 г  42 хв 
Куцівка 21.05 9 хв  21.14 8 г  5 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.06 15 хв  23.21 10 г  6 хв 
Миронівка 00.46 2 хв  00.48 11 г  46 хв 
Біла Церква 01.41 2 хв  01.43 12 г  41 хв 
Козятин-1 03.27 22 хв  03.49 14 г  27 хв 
Бердичів 04.17 2 хв  04.19 15 г  17 хв 
Полонне 05.25 2 хв  05.27 16 г  25 хв 
Шепетівка 05.57 5 хв  06.02 16 г  57 хв 
Славута-1 06.23 2 хв  06.25 17 г  23 хв 
Кривин 06.38 2 хв  06.40 17 г  38 хв 
Здолбунів-Пас. 07.15 35 хв  07.50 18 г  15 хв 
Дубно 08.23 2 хв  08.25 19 г  23 хв 
Радивилів 08.57 2 хв  08.59 19 г  57 хв 
Броди 09.10 17 хв  09.27 20 г  10 хв 
Підзамче 10.36 2 хв  10.38 21 г  36 хв 
Львів 10.49 21 хв  11.10 21 г  49 хв 
Ходорів 12.16 2 хв  12.18 23 г  16 хв 
Галич 13.03 2 хв  13.05 1 д  3 хв 
Івано-Франківськ 13.35 1 д  35 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031