У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 12.44 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Високопілля, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Миронівка, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Радивилів, Підзамче, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 12.44
Херсон 13.49 10 хв  13.59 1 г  5 хв 
Снігурівка 14.45 2 хв  14.47 2 г  1 хв 
Біла Криниця 16.08 2 хв  16.10 3 г  24 хв 
Високопілля 16.48 5 хв  16.53 4 г  4 хв 
Апостолове 17.23 22 хв  17.45 4 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.29 10 хв  18.39 5 г  45 хв 
Долинська 20.39 5 хв  20.44 7 г  55 хв 
Куцівка 21.05 9 хв  21.14 8 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.06 15 хв  23.21 10 г  22 хв 
Миронівка 00.46 2 хв  00.48 12 г  2 хв 
Біла Церква 01.41 2 хв  01.43 12 г  57 хв 
Козятин-1 03.27 22 хв  03.49 14 г  43 хв 
Бердичів 04.17 2 хв  04.19 15 г  33 хв 
Полонне 05.25 2 хв  05.27 16 г  41 хв 
Шепетівка 05.57 5 хв  06.02 17 г  13 хв 
Славута-1 06.23 2 хв  06.25 17 г  39 хв 
Кривин 06.38 2 хв  06.40 17 г  54 хв 
Здолбунів-Пас. 07.15 35 хв  07.50 18 г  31 хв 
Дубно 08.23 2 хв  08.25 19 г  39 хв 
Радивилів 08.57 2 хв  08.59 20 г  13 хв 
Броди 09.10 17 хв  09.27 20 г  26 хв 
Підзамче 10.36 2 хв  10.38 21 г  52 хв 
Львів 10.49 21 хв  11.10 22 г  5 хв 
Ходорів 12.16 2 хв  12.18 23 г  32 хв 
Галич 13.03 2 хв  13.05 1 д  19 хв 
Івано-Франківськ 13.35 1 д  51 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930