У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 12.44 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Високопілля, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Миронівка, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Радивилів, Підзамче, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 12.44
Херсон 13.49 10 хв  13.59 1 г  5 хв 
Снігурівка 14.45 2 хв  14.47 2 г  1 хв 
Біла Криниця 16.08 2 хв  16.10 3 г  24 хв 
Високопілля 16.48 5 хв  16.53 4 г  4 хв 
Апостолове 17.23 22 хв  17.45 4 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.29 10 хв  18.39 5 г  45 хв 
Долинська 20.39 5 хв  20.44 7 г  55 хв 
Куцівка 21.05 9 хв  21.14 8 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.06 15 хв  23.21 10 г  22 хв 
Миронівка 00.46 2 хв  00.48 12 г  2 хв 
Біла Церква 01.41 2 хв  01.43 12 г  57 хв 
Козятин-1 03.27 22 хв  03.49 14 г  43 хв 
Бердичів 04.17 2 хв  04.19 15 г  33 хв 
Полонне 05.25 2 хв  05.27 16 г  41 хв 
Шепетівка 05.57 5 хв  06.02 17 г  13 хв 
Славута-1 06.23 2 хв  06.25 17 г  39 хв 
Кривин 06.38 2 хв  06.40 17 г  54 хв 
Здолбунів-Пас. 07.15 35 хв  07.50 18 г  31 хв 
Дубно 08.23 2 хв  08.25 19 г  39 хв 
Радивилів 08.57 2 хв  08.59 20 г  13 хв 
Броди 09.10 17 хв  09.27 20 г  26 хв 
Підзамче 10.36 2 хв  10.38 21 г  52 хв 
Львів 10.49 21 хв  11.10 22 г  5 хв 
Ходорів 12.16 2 хв  12.18 23 г  32 хв 
Галич 13.03 2 хв  13.05 1 д  19 хв 
Івано-Франківськ 13.35 1 д  51 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30