У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 12.55 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Високопілля, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Миронівка, Бердичів, Шепетівка, Кривин, Дубно, Броди, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 12.55
Херсон 13.58 10 хв  14.08 1 г  3 хв 
Снігурівка 15.07 2 хв  15.09 2 г  12 хв 
Біла Криниця 16.11 5 хв  16.16 3 г  16 хв 
Високопілля 16.51 2 хв  16.53 3 г  56 хв 
Апостолове 17.23 22 хв  17.45 4 г  28 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.29 10 хв  18.39 5 г  34 хв 
Долинська 20.39 5 хв  20.44 7 г  44 хв 
Куцівка 21.05 9 хв  21.14 8 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.06 15 хв  23.21 10 г  11 хв 
Миронівка 00.46 2 хв  00.48 11 г  51 хв 
Козятин-1 03.26 22 хв  03.48 14 г  31 хв 
Бердичів 04.16 2 хв  04.18 15 г  21 хв 
Полонне 05.25 2 хв  05.27 16 г  30 хв 
Шепетівка 05.58 2 хв  06.00 17 г  3 хв 
Славута-1 06.22 2 хв  06.24 17 г  27 хв 
Кривин 06.37 2 хв  06.39 17 г  42 хв 
Здолбунів-Пас. 07.15 35 хв  07.50 18 г  20 хв 
Дубно 08.23 2 хв  08.25 19 г  28 хв 
Радивилів 08.57 2 хв  08.59 20 г  2 хв 
Броди 09.08 2 хв  09.10 20 г  13 хв 
Львів 10.36 34 хв  11.10 21 г  41 хв 
Ходорів 12.16 2 хв  12.18 23 г  21 хв 
Галич 13.03 2 хв  13.05 1 д  8 хв 
Івано-Франківськ 13.35 1 д  40 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031