У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Львів відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 11.22 і прибуває на станцію Львів о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Біла Церква.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 11.22
Херсон 12.24 10 хв  12.34 1 г  2 хв 
Снігурівка 13.22 2 хв  13.24 2 г 
Березнегувате 14.12 2 хв  14.14 2 г  50 хв 
Біла Криниця 14.35 2 хв  14.37 3 г  13 хв 
Високопілля 15.13 2 хв  15.15 3 г  51 хв 
Апостолове 15.45 22 хв  16.07 4 г  23 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.47 11 хв  16.58 5 г  25 хв 
Долинська 18.53 7 хв  19.00 7 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.31 15 хв  21.46 10 г  9 хв 
Миронівка 23.22 3 хв  23.25 12 г 
Біла Церква 00.17 2 хв  00.19 12 г  55 хв 
Львів 10.00 22 г  38 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031