У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

135Д Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 135Д сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 22.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 22.45
Межова 23.17 2 хв  23.19 32 хв 
Просяна 23.43 2 хв  23.45 58 хв 
Чаплине 23.57 2 хв  23.59 1 г  12 хв 
Синельникове-2 01.00 2 хв  01.02 2 г  15 хв 
Дніпро-Головний 01.42 48 хв  02.30 2 г  57 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 4 г  21 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 4 г  52 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.22 2 хв  04.24 5 г  37 хв 
Олександрія 05.38 2 хв  05.40 6 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 06.23 5 хв  06.28 7 г  38 хв 
Кам'янка 07.23 2 хв  07.25 8 г  38 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.45 3 хв  07.48 9 г 
Цвіткове 08.19 2 хв  08.21 9 г  34 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 10 г  37 хв 
Київ-Пас. 11.00 12 г  15 хв 

У розкладі поїзда 135Д Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції