У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

135Д Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 135Д сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 22.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 22.46
Межова 23.17 2 хв  23.19 31 хв 
Просяна 23.44 2 хв  23.46 58 хв 
Чаплине 23.57 2 хв  23.59 1 г  11 хв 
Синельникове-2 01.00 2 хв  01.02 2 г  14 хв 
Дніпро-Головний 01.47 45 хв  02.32 3 г  1 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.08 2 хв  03.10 4 г  22 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.21 2 хв  04.23 5 г  35 хв 
Олександрія 05.37 2 хв  05.39 6 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 7 г  36 хв 
Кам'янка 07.21 2 хв  07.23 8 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.44 3 хв  07.47 8 г  58 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 10 г  36 хв 
Київ-Пас. 11.00 12 г  14 хв 

У розкладі поїзда 135Д Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930