У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

135Д Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 135Д сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 22.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 22.46
Межова 23.17 2 хв  23.19 31 хв 
Просяна 23.44 2 хв  23.46 58 хв 
Чаплине 23.57 2 хв  23.59 1 г  11 хв 
Синельникове-2 01.00 2 хв  01.02 2 г  14 хв 
Дніпро-Головний 01.47 43 хв  02.30 3 г  1 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 4 г  20 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 4 г  51 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.21 2 хв  04.23 5 г  35 хв 
Олександрія 05.37 2 хв  05.39 6 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 7 г  36 хв 
Кам'янка 07.21 2 хв  07.23 8 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.44 3 хв  07.47 8 г  58 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 10 г  36 хв 
Київ-Пас. 11.00 12 г  14 хв 

У розкладі поїзда 135Д Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031