У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Ш сполученням Білгород-Дністровський - Чернівці відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 14.21 і прибуває на станцію Чернівці о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кароліно-Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Подільськ-Жм., Крижопіль, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Тернопіль-Пас., Ходорів, Коршів, Заболотів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 14.21
Бугаз 14.41 5 хв  14.46 20 хв 
Кароліно-Бугаз 14.59 5 хв  15.04 38 хв 
Барабой 15.22 5 хв  15.27 1 г  1 хв 
Аккаржа 15.40 2 хв  15.42 1 г  19 хв 
Одеса-Головна 16.22 22 хв  16.44 2 г  1 хв 
Роздільна-1 17.49 2 хв  17.51 3 г  28 хв 
Затишшя 18.40 2 хв  18.42 4 г  19 хв 
Подільськ-Жм. 19.29 15 хв  19.44 5 г  8 хв 
Кодима 20.34 2 хв  20.36 6 г  13 хв 
Крижопіль 21.08 2 хв  21.10 6 г  47 хв 
Вапнярка 21.31 2 хв  21.33 7 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 22.37 20 хв  22.57 8 г  16 хв 
Деражня 23.57 2 хв  23.59 9 г  36 хв 
Хмельницький 00.28 5 хв  00.33 10 г  7 хв 
Волочиськ 01.27 2 хв  01.29 11 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 02.21 5 хв  02.26 12 г 
Львів 04.24 24 хв  04.48 14 г  3 хв 
Ходорів 06.00 1 хв  06.01 15 г  39 хв 
Івано-Франківськ 07.20 28 хв  07.48 16 г  59 хв 
Коршів 08.32 2 хв  08.34 18 г  11 хв 
Коломия 08.54 3 хв  08.57 18 г  33 хв 
Заболотів 09.15 2 хв  09.17 18 г  54 хв 
Чернівці 10.24 20 г  3 хв 

У розкладі поїзда 136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031