У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Л Чернівці — Білгород-Дністровський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Л сполученням Чернівці - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Чернівці о 15.37 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 13.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Заболотів, Коршів, Ходорів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Роздільна-1, Аккаржа, Бугаз.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.37
Снятин 16.16 2 хв  16.18 39 хв 
Заболотів 16.38 2 хв  16.40 1 г  1 хв 
Коломия 17.02 4 хв  17.06 1 г  25 хв 
Коршів 17.26 2 хв  17.28 1 г  49 хв 
Івано-Франківськ 18.13 11 хв  18.24 2 г  36 хв 
Ходорів 19.47 10 хв  19.57 4 г  10 хв 
Львів 21.10 26 хв  21.36 5 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 23.50 7 хв  23.57 8 г  13 хв 
Волочиськ 01.01 2 хв  01.03 9 г  24 хв 
Хмельницький 02.06 14 хв  02.20 10 г  29 хв 
Деражня 02.53 2 хв  02.55 11 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 03.50 20 хв  04.10 12 г  13 хв 
Вапнярка 05.17 2 хв  05.19 13 г  40 хв 
Крижопіль 05.56 2 хв  05.58 14 г  19 хв 
Кодима 06.29 2 хв  06.31 14 г  52 хв 
Подільськ-Жм. 07.28 22 хв  07.50 15 г  51 хв 
Затишшя 08.38 2 хв  08.40 17 г  1 хв 
Роздільна-1 09.24 2 хв  09.26 17 г  47 хв 
Одеса-Головна 10.28 39 хв  11.07 18 г  51 хв 
Аккаржа 11.48 2 хв  11.50 20 г  11 хв 
Кароліно-Бугаз 12.14 5 хв  12.19 20 г  37 хв 
Бугаз 12.36 5 хв  12.41 20 г  59 хв 
Білгород-Дністровський 13.06 21 г  29 хв 

У розкладі поїзда 136Л Чернівці — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031