У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Л Чернівці — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Л сполученням Чернівці - Харків-Пас. відправляється зі станції Чернівці о 15.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 22.07 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 8 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коломия, Ходорів, Радивилів, Кривин, Радулин, Коростень, Дарниця, Конотоп, Білопілля, Смородине, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.37
Снятин 16.16 2 хв  16.18 39 хв 
Заболотів 16.38 2 хв  16.40 1 г  1 хв 
Коломия 17.02 4 хв  17.06 1 г  25 хв 
Коршів 17.26 2 хв  17.28 1 г  49 хв 
Івано-Франківськ 18.12 12 хв  18.24 2 г  35 хв 
Ходорів 19.53 4 хв  19.57 4 г  16 хв 
Львів 21.19 6 г 4 хв  03.23 5 г  42 хв 
Броди 04.25 2 хв  04.27 12 г  48 хв 
Радивилів 04.36 2 хв  04.38 12 г  59 хв 
Дубно 05.12 2 хв  05.14 13 г  35 хв 
Острог 06.02 2 хв  06.04 14 г  25 хв 
Кривин 06.19 2 хв  06.21 14 г  42 хв 
Славута-1 06.33 2 хв  06.35 14 г  56 хв 
Шепетівка 06.57 12 хв  07.09 15 г  20 хв 
Радулин 07.38 2 хв  07.40 16 г  1 хв 
Новоград-Волинський-1 08.04 12 хв  08.16 16 г  27 хв 
Яблунець 08.47 2 хв  08.49 17 г  10 хв 
Коростень 09.24 2 хв  09.26 17 г  47 хв 
Святошин 11.28 2 хв  11.30 19 г  51 хв 
Київ-Пас. 11.46 20 хв  12.06 20 г  9 хв 
Дарниця 12.26 2 хв  12.28 20 г  49 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 22 г  15 хв 
Бахмач-Пас. 14.55 2 хв  14.57 23 г  18 хв 
Конотоп 15.19 5 хв  15.24 23 г  42 хв 
Путивль 16.07 2 хв  16.09 1 д  30 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 22 хв  17.02 1 д  1 г  3 хв 
Білопілля 17.13 2 хв  17.15 1 д  1 г  36 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 1 д  2 г  23 хв 
Боромля 19.11 1 хв  19.12 1 д  3 г  34 хв 
Смородине 19.32 3 хв  19.35 1 д  3 г  55 хв 
Кириківка 19.54 2 хв  19.56 1 д  4 г  17 хв 
Богодухів 20.36 2 хв  20.38 1 д  4 г  59 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 1 д  5 г  53 хв 
Харків-Пас. 22.07 1 д  6 г  30 хв 

У розкладі поїзда 136Л Чернівці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031