У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Л Чернівці — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Л сполученням Чернівці - Одеса-Головна відправляється зі станції Чернівці о 15.37 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Заболотів, Коршів, Ходорів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.37
Снятин 16.16 2 хв  16.18 39 хв 
Заболотів 16.38 2 хв  16.40 1 г  1 хв 
Коломия 17.02 4 хв  17.06 1 г  25 хв 
Коршів 17.26 2 хв  17.28 1 г  49 хв 
Івано-Франківськ 18.12 12 хв  18.24 2 г  35 хв 
Ходорів 19.53 4 хв  19.57 4 г  16 хв 
Львів 21.19 21 хв  21.40 5 г  42 хв 
Тернопіль-Пас. 23.50 7 хв  23.57 8 г  13 хв 
Волочиськ 00.57 2 хв  00.59 9 г  20 хв 
Хмельницький 01.52 4 хв  01.56 10 г  15 хв 
Деражня 02.25 2 хв  02.27 10 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 03.24 20 хв  03.44 11 г  47 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 13 г  17 хв 
Крижопіль 05.31 2 хв  05.33 13 г  54 хв 
Кодима 06.02 2 хв  06.04 14 г  25 хв 
Подільськ-Жм. 07.00 20 хв  07.20 15 г  23 хв 
Затишшя 08.05 2 хв  08.07 16 г  28 хв 
Роздільна-1 08.49 2 хв  08.51 17 г  12 хв 
Одеса-Головна 09.58 18 г  21 хв 

У розкладі поїзда 136Л Чернівці — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031