У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136К Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 136К сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Покровськ о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Цвіткове 21.40 7 хв  21.47 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.18 15 хв  22.33 3 г  3 хв 
Кам'янка 22.53 2 хв  22.55 3 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 23.53 12 хв  00.05 4 г  38 хв 
Олександрія 00.41 2 хв  00.43 5 г  26 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.03 2 хв  02.05 6 г  48 хв 
Верхівцеве 02.37 2 хв  02.39 7 г  22 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.04 2 хв  03.06 7 г  49 хв 
Дніпро-Головний 03.38 57 хв  04.35 8 г  23 хв 
Синельникове-2 05.16 2 хв  05.18 10 г  1 хв 
Чаплине 06.15 2 хв  06.17 11 г 
Просяна 06.29 2 хв  06.31 11 г  14 хв 
Межова 06.56 2 хв  06.58 11 г  41 хв 
Покровськ 07.31 12 г  16 хв 

У розкладі поїзда 136К Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції