У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136К Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 136К сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Покровськ о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.31 3 хв  23.34 4 г  16 хв 
Олександрія 00.11 2 хв  00.13 4 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.29 2 хв  01.31 6 г  14 хв 
Верхівцеве 02.02 2 хв  02.04 6 г  47 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.29 2 хв  02.31 7 г  14 хв 
Дніпро-Головний 03.03 1 г 7 хв  04.10 7 г  48 хв 
Синельникове-2 05.09 2 хв  05.11 9 г  54 хв 
Чаплине 06.09 2 хв  06.11 10 г  54 хв 
Просяна 06.25 2 хв  06.27 11 г  10 хв 
Межова 06.58 2 хв  07.00 11 г  43 хв 
Покровськ 07.37 12 г  22 хв 

У розкладі поїзда 136К Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031