У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136К Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 136К сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Покровськ о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 8 хв  23.38 4 г  15 хв 
Олександрія 00.18 2 хв  00.20 5 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.36 2 хв  01.38 6 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.38 2 хв  02.40 7 г  23 хв 
Дніпро-Головний 03.13 54 хв  04.07 7 г  58 хв 
Синельникове-2 05.02 2 хв  05.04 9 г  47 хв 
Чаплине 06.08 2 хв  06.10 10 г  53 хв 
Просяна 06.25 2 хв  06.27 11 г  10 хв 
Межова 06.58 2 хв  07.00 11 г  43 хв 
Покровськ 07.37 12 г  22 хв 

У розкладі поїзда 136К Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031