У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Ш Одеса-Головна — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Ш сполученням Одеса-Головна - Чернівці відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.44 і прибуває на станцію Чернівці о 10.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.44
Роздільна-1 17.47 2 хв  17.49 1 г  3 хв 
Затишшя 18.37 2 хв  18.39 1 г  53 хв 
Подільськ-Жм. 19.24 15 хв  19.39 2 г  40 хв 
Кодима 20.29 2 хв  20.31 3 г  45 хв 
Крижопіль 21.03 2 хв  21.05 4 г  19 хв 
Вапнярка 21.23 2 хв  21.25 4 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 22.30 20 хв  22.50 5 г  46 хв 
Деражня 23.51 2 хв  23.53 7 г  7 хв 
Хмельницький 00.22 5 хв  00.27 7 г  38 хв 
Волочиськ 01.22 2 хв  01.24 8 г  38 хв 
Тернопіль-Пас. 02.18 5 хв  02.23 9 г  34 хв 
Львів 04.21 32 хв  04.53 11 г  37 хв 
Ходорів 05.59 2 хв  06.01 13 г  15 хв 
Івано-Франківськ 07.18 7 хв  07.25 14 г  34 хв 
Коршів 08.17 2 хв  08.19 15 г  33 хв 
Коломия 08.36 3 хв  08.39 15 г  52 хв 
Заболотів 08.57 2 хв  08.59 16 г  13 хв 
Снятин 09.14 2 хв  09.16 16 г  30 хв 
Чернівці 10.05 17 г  21 хв 

У розкладі поїзда 136Ш Одеса-Головна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031