У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Ш Одеса-Головна — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Ш сполученням Одеса-Головна - Чернівці відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.44 і прибуває на станцію Чернівці о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.44
Роздільна-1 17.47 2 хв  17.49 1 г  3 хв 
Затишшя 18.37 2 хв  18.39 1 г  53 хв 
Подільськ-Жм. 19.24 15 хв  19.39 2 г  40 хв 
Кодима 20.29 2 хв  20.31 3 г  45 хв 
Крижопіль 21.03 2 хв  21.05 4 г  19 хв 
Вапнярка 21.23 2 хв  21.25 4 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 22.30 20 хв  22.50 5 г  46 хв 
Деражня 23.51 2 хв  23.53 7 г  7 хв 
Хмельницький 00.22 5 хв  00.27 7 г  38 хв 
Волочиськ 01.22 2 хв  01.24 8 г  38 хв 
Тернопіль-Пас. 02.18 5 хв  02.23 9 г  34 хв 
Львів 04.21 32 хв  04.53 11 г  37 хв 
Ходорів 05.59 2 хв  06.01 13 г  15 хв 
Івано-Франківськ 07.23 25 хв  07.48 14 г  39 хв 
Коршів 08.34 2 хв  08.36 15 г  50 хв 
Коломия 08.53 3 хв  08.56 16 г  9 хв 
Заболотів 09.14 2 хв  09.16 16 г  30 хв 
Снятин 09.31 2 хв  09.33 16 г  47 хв 
Чернівці 10.20 17 г  36 хв 

У розкладі поїзда 136Ш Одеса-Головна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031