У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138К Хмельницький — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138К сполученням Хмельницький - Лисичанськ відправляється зі станції Хмельницький о 17.14 і прибуває на станцію Лисичанськ о 13.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гнівань, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Полтава-Киівська, Харків-Пас., Гракове, Куп'янськ-Вузловий, Куземівка, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.14
Браїлів 18.51 2 хв  18.53 1 г  37 хв 
Гнівань 19.07 2 хв  19.09 1 г  53 хв 
Вінниця 19.36 15 хв  19.51 2 г  22 хв 
Козятин-1 20.42 2 хв  20.44 3 г  28 хв 
Фастів-1 21.56 2 хв  21.58 4 г  42 хв 
Київ-Пас. 22.52 20 хв  23.12 5 г  38 хв 
Дарниця 23.32 2 хв  23.34 6 г  18 хв 
Гребінка 01.06 27 хв  01.33 7 г  52 хв 
Лубни 02.25 2 хв  02.27 9 г  11 хв 
Ромодан 02.59 3 хв  03.02 9 г  45 хв 
Миргород 03.29 2 хв  03.31 10 г  15 хв 
Гоголеве 03.45 2 хв  03.47 10 г  31 хв 
Решетилівка 04.21 2 хв  04.23 11 г  7 хв 
Полтава-Киівська 04.56 21 хв  05.17 11 г  42 хв 
Люботин 07.03 7 хв  07.10 13 г  49 хв 
Харків-Пас. 07.53 22 хв  08.15 14 г  39 хв 
Чугуїв 09.07 2 хв  09.09 15 г  53 хв 
Гракове 09.26 2 хв  09.28 16 г  12 хв 
Шевченкове-Південне 09.48 2 хв  09.50 16 г  34 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.33 23 хв  10.56 17 г  19 хв 
Кислівка 11.27 2 хв  11.29 18 г  13 хв 
Куземівка 11.47 2 хв  11.49 18 г  33 хв 
Сватово 12.13 2 хв  12.15 18 г  59 хв 
Кабанне 12.38 2 хв  12.40 19 г  24 хв 
Кремінне 13.01 2 хв  13.03 19 г  47 хв 
Рубіжне 13.18 5 хв  13.23 20 г  4 хв 
Лисичанськ 13.45 20 г  31 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031