У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138К Хмельницький — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138К сполученням Хмельницький - Лисичанськ відправляється зі станції Хмельницький о 17.23 і прибуває на станцію Лисичанськ о 13.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гнівань, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Полтава-Киівська, Харків-Пас., Гракове, Куп'янськ-Вузловий, Куземівка, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.23
Браїлів 18.55 2 хв  18.57 1 г  32 хв 
Гнівань 19.10 2 хв  19.12 1 г  47 хв 
Вінниця 19.32 5 хв  19.37 2 г  9 хв 
Козятин-1 20.27 2 хв  20.29 3 г  4 хв 
Фастів-1 21.50 2 хв  21.52 4 г  27 хв 
Київ-Пас. 22.47 25 хв  23.12 5 г  24 хв 
Дарниця 23.34 2 хв  23.36 6 г  11 хв 
Гребінка 01.06 25 хв  01.31 7 г  43 хв 
Лубни 02.27 5 хв  02.32 9 г  4 хв 
Ромодан 03.03 2 хв  03.05 9 г  40 хв 
Миргород 03.31 2 хв  03.33 10 г  8 хв 
Гоголеве 03.47 2 хв  03.49 10 г  24 хв 
Решетилівка 04.23 2 хв  04.25 11 г 
Полтава-Киівська 04.58 20 хв  05.18 11 г  35 хв 
Люботин 07.03 7 хв  07.10 13 г  40 хв 
Харків-Пас. 07.52 28 хв  08.20 14 г  29 хв 
Чугуїв 09.11 2 хв  09.13 15 г  48 хв 
Гракове 09.30 2 хв  09.32 16 г  7 хв 
Шевченкове-Південне 09.50 2 хв  09.52 16 г  27 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.35 21 хв  10.56 17 г  12 хв 
Кислівка 11.27 2 хв  11.29 18 г  4 хв 
Куземівка 11.47 2 хв  11.49 18 г  24 хв 
Сватово 12.13 2 хв  12.15 18 г  50 хв 
Кабанне 12.38 2 хв  12.40 19 г  15 хв 
Кремінне 13.01 2 хв  13.03 19 г  38 хв 
Рубіжне 13.18 5 хв  13.23 19 г  55 хв 
Лисичанськ 13.45 20 г  22 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031