У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138К Хмельницький — Рубіжне Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138К сполученням Хмельницький - Рубіжне відправляється зі станції Хмельницький о 17.14 і прибуває на станцію Рубіжне о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Фастів-1, Дарниця, Конотоп, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас., Гракове, Куп'янськ-Вузловий, Куземівка, Кабанне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.14
Браїлів 18.49 2 хв  18.51 1 г  35 хв 
Вінниця 19.28 6 хв  19.34 2 г  14 хв 
Козятин-1 20.30 14 хв  20.44 3 г  16 хв 
Фастів-1 21.56 2 хв  21.58 4 г  42 хв 
Київ-Пас. 22.52 22 хв  23.14 5 г  38 хв 
Дарниця 23.33 2 хв  23.35 6 г  19 хв 
Бахмач-Пас. 01.50 2 хв  01.52 8 г  36 хв 
Конотоп 02.13 12 хв  02.25 8 г  59 хв 
Путивль 03.10 4 хв  03.14 9 г  56 хв 
Ворожба-Пас. 03.48 20 хв  04.08 10 г  34 хв 
Суми 04.56 3 хв  04.59 11 г  42 хв 
Смородине 05.56 3 хв  05.59 12 г  42 хв 
Люботин 07.44 26 хв  08.10 14 г  30 хв 
Харків-Пас. 08.39 22 хв  09.01 15 г  25 хв 
Чугуїв 09.54 2 хв  09.56 16 г  40 хв 
Гракове 10.13 2 хв  10.15 16 г  59 хв 
Шевченкове-Південне 10.33 2 хв  10.35 17 г  19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 11.17 25 хв  11.42 18 г  3 хв 
Кислівка 12.13 2 хв  12.15 18 г  59 хв 
Куземівка 12.31 2 хв  12.33 19 г  17 хв 
Сватово 12.57 2 хв  12.59 19 г  43 хв 
Кабанне 13.22 2 хв  13.24 20 г  8 хв 
Кремінне 13.42 2 хв  13.44 20 г  28 хв 
Рубіжне 14.00 20 г  46 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Рубіжне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031