У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Лисичанськ — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Лисичанськ - Хмельницький відправляється зі станції Лисичанськ о 15.10 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кремінне, Сватово, Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 15.10
Рубіжне 15.28 5 хв  15.33 18 хв 
Кремінне 15.50 2 хв  15.52 40 хв 
Кабанне 16.11 2 хв  16.13 1 г  1 хв 
Сватово 16.37 2 хв  16.39 1 г  27 хв 
Куземівка 17.07 2 хв  17.09 1 г  57 хв 
Кислівка 17.27 5 хв  17.32 2 г  17 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.55 22 хв  18.17 2 г  45 хв 
Шевченкове-Південне 18.57 2 хв  18.59 3 г  47 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 4 г  7 хв 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 4 г  27 хв 
Харків-Пас. 20.35 39 хв  21.14 5 г  25 хв 
Люботин 21.48 2 хв  21.50 6 г  38 хв 
Полтава-Киівська 23.51 20 хв  00.11 8 г  41 хв 
Решетилівка 00.40 2 хв  00.42 9 г  30 хв 
Гоголеве 01.16 2 хв  01.18 10 г  6 хв 
Миргород 01.36 2 хв  01.38 10 г  26 хв 
Ромодан 02.04 2 хв  02.06 10 г  54 хв 
Лубни 02.33 2 хв  02.35 11 г  23 хв 
Гребінка 03.07 8 хв  03.15 11 г  57 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 13 г  35 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 13 г  55 хв 
Фастів-1 06.35 2 хв  06.37 15 г  25 хв 
Козятин-1 07.50 5 хв  07.55 16 г  40 хв 
Вінниця 08.55 23 хв  09.18 17 г  45 хв 
Гнівань 09.40 2 хв  09.42 18 г  30 хв 
Хмельницький 11.19 20 г  9 хв 

У розкладі поїзда 138Д Лисичанськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031