У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Лисичанськ — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Лисичанськ - Хмельницький відправляється зі станції Лисичанськ о 16.50 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 16.50
Рубіжне 17.12 5 хв  17.17 22 хв 
Кремінне 17.33 2 хв  17.35 43 хв 
Кабанне 17.56 2 хв  17.58 1 г  6 хв 
Сватово 18.19 2 хв  18.21 1 г  29 хв 
Куземівка 18.49 2 хв  18.51 1 г  59 хв 
Кислівка 19.09 2 хв  19.11 2 г  19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.33 20 хв  19.53 2 г  43 хв 
Шевченкове-Південне 20.30 2 хв  20.32 3 г  40 хв 
Гракове 20.50 2 хв  20.52 4 г 
Чугуїв 21.10 2 хв  21.12 4 г  20 хв 
Харків-Пас. 22.05 25 хв  22.30 5 г  15 хв 
Люботин 23.04 2 хв  23.06 6 г  14 хв 
Полтава-Киівська 01.02 20 хв  01.22 8 г  12 хв 
Решетилівка 01.51 2 хв  01.53 9 г  1 хв 
Гоголеве 02.27 2 хв  02.29 9 г  37 хв 
Миргород 02.45 5 хв  02.50 9 г  55 хв 
Ромодан 03.15 2 хв  03.17 10 г  25 хв 
Лубни 03.45 2 хв  03.47 10 г  55 хв 
Гребінка 04.19 2 хв  04.21 11 г  29 хв 
Дарниця 05.52 2 хв  05.54 13 г  2 хв 
Київ-Пас. 06.14 22 хв  06.36 13 г  24 хв 
Фастів-1 07.43 2 хв  07.45 14 г  53 хв 
Козятин-1 09.01 2 хв  09.03 16 г  11 хв 
Вінниця 09.57 5 хв  10.02 17 г  7 хв 
Гнівань 10.21 2 хв  10.23 17 г  31 хв 
Хмельницький 12.04 19 г  14 хв 

У розкладі поїзда 138Д Лисичанськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031