У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Рубіжне — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Рубіжне - Хмельницький відправляється зі станції Рубіжне о 14.53 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кабанне, Куземівка, Куп'янськ-Вузловий, Гракове, Харків-Пас., Смородине, Ворожба-Пас., Дарниця, Фастів-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рубіжне 14.53
Кремінне 15.09 2 хв  15.11 16 хв 
Кабанне 15.32 2 хв  15.34 39 хв 
Сватово 15.55 2 хв  15.57 1 г  2 хв 
Куземівка 16.25 2 хв  16.27 1 г  32 хв 
Кислівка 16.44 2 хв  16.46 1 г  51 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.18 44 хв  18.02 2 г  25 хв 
Шевченкове-Південне 18.39 2 хв  18.41 3 г  46 хв 
Гракове 18.59 2 хв  19.01 4 г  6 хв 
Чугуїв 19.19 2 хв  19.21 4 г  26 хв 
Харків-Пас. 20.14 25 хв  20.39 5 г  21 хв 
Люботин 21.13 2 хв  21.15 6 г  20 хв 
Смородине 23.02 2 хв  23.04 8 г  9 хв 
Суми 23.53 5 хв  23.58 9 г 
Ворожба-Пас. 00.45 20 хв  01.05 9 г  52 хв 
Конотоп 02.18 5 хв  02.23 11 г  25 хв 
Дарниця 06.09 2 хв  06.11 15 г  16 хв 
Київ-Пас. 06.28 32 хв  07.00 15 г  35 хв 
Фастів-1 08.14 2 хв  08.16 17 г  21 хв 
Козятин-1 09.32 2 хв  09.34 18 г  39 хв 
Вінниця 10.39 6 хв  10.45 19 г  46 хв 
Хмельницький 12.56 22 г  3 хв 

У розкладі поїзда 138Д Рубіжне — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031