У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Сватово — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Сватово - Хмельницький відправляється зі станції Сватово о 18.21 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 18.21
Куземівка 18.49 2 хв  18.51 28 хв 
Кислівка 19.08 2 хв  19.10 47 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.33 20 хв  19.53 1 г  12 хв 
Шевченкове-Південне 20.30 2 хв  20.32 2 г  9 хв 
Гракове 20.50 2 хв  20.52 2 г  29 хв 
Чугуїв 21.10 2 хв  21.12 2 г  49 хв 
Харків-Пас. 22.05 25 хв  22.30 3 г  44 хв 
Люботин 23.04 2 хв  23.06 4 г  43 хв 
Полтава-Киівська 01.02 20 хв  01.22 6 г  41 хв 
Решетилівка 01.51 2 хв  01.53 7 г  30 хв 
Гоголеве 02.27 2 хв  02.29 8 г  6 хв 
Миргород 02.45 2 хв  02.47 8 г  24 хв 
Ромодан 03.12 2 хв  03.14 8 г  51 хв 
Лубни 03.43 3 хв  03.46 9 г  22 хв 
Гребінка 04.20 10 хв  04.30 9 г  59 хв 
Дарниця 06.15 3 хв  06.18 11 г  54 хв 
Київ-Пас. 06.37 23 хв  07.00 12 г  16 хв 
Фастів-1 08.14 2 хв  08.16 13 г  53 хв 
Козятин-1 09.32 2 хв  09.34 15 г  11 хв 
Вінниця 10.39 6 хв  10.45 16 г  18 хв 
Хмельницький 12.56 18 г  35 хв 

У розкладі поїзда 138Д Сватово — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930