У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

139Д Чоп — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 139Д сполученням Чоп - Відень Центральний відправляється зі станції Чоп о 03.28 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Захонь, Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, Сольнок, Будапешт-Келеті, Будапешт-Келенфельд, Татабанія, Дьйор, Мошонмадяровар, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 03.28
Захонь 02.46 55 хв  03.41 42 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 31 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 1 г  5 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 1 г  53 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 2 г  10 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 2 г  28 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 2 г  40 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 2 г  51 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 3 г  25 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 4 г  52 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 5 г  25 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 5 г  57 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 6 г  32 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 6 г  51 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 7 г  1 хв 
Відень Центральний 11.21 7 г  53 хв 

У розкладі поїзда 139Д Чоп — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031