У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

139Д Чоп — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 139Д сполученням Чоп - Відень Центральний відправляється зі станції Чоп о 03.28 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Захонь, Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, Сольнок, Будапешт-Келеті, Будапешт-Келенфельд, Татабанія, Дьйор, Мошонмадяровар, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 03.28
Захонь 02.46 55 хв  03.41 42 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 31 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 1 г  5 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 1 г  53 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 2 г  10 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 2 г  28 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 2 г  40 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 2 г  51 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 3 г  25 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 4 г  52 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 5 г  25 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 5 г  57 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 6 г  32 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 6 г  51 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 7 г  1 хв 
Відень Центральний 11.21 7 г  53 хв 

У розкладі поїзда 139Д Чоп — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031