У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

139Д Чоп — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 139Д сполученням Чоп - Відень Центральний відправляється зі станції Чоп о 03.28 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Захонь, Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, Сольнок, Будапешт-Келеті, Будапешт-Келенфельд, Татабанія, Дьйор, Мошонмадяровар, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 03.28
Захонь 02.46 55 хв  03.41 42 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 31 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 1 г  5 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 1 г  53 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 2 г  10 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 2 г  28 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 2 г  40 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 2 г  51 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 3 г  25 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 4 г  52 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 5 г  25 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 5 г  57 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 6 г  32 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 6 г  51 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 7 г  1 хв 
Відень Центральний 11.21 7 г  53 хв 

У розкладі поїзда 139Д Чоп — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031