У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

139К Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 139К сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.59 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 08.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Холонівська, Уладівка, Хмільник, Адампіль, Пасічний, Старокостянтинів-2, Красилів, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці, Балин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.59
Фастів-1 00.56 2 хв  00.58 57 хв 
Козятин-1 02.12 28 хв  02.40 2 г  13 хв 
Холонівська 03.34 2 хв  03.36 3 г  35 хв 
Уладівка 03.47 2 хв  03.49 3 г  48 хв 
Хмільник 04.05 2 хв  04.07 4 г  6 хв 
Адампіль 04.31 2 хв  04.33 4 г  32 хв 
Пасічний 04.44 2 хв  04.46 4 г  45 хв 
Старокостянтинів-2 05.02 14 хв  05.16 5 г  3 хв 
Красилів 05.42 2 хв  05.44 5 г  43 хв 
Гречани 06.25 20 хв  06.45 6 г  26 хв 
Ярмолинці 07.32 2 хв  07.34 7 г  33 хв 
Дунаївці 07.57 2 хв  07.59 7 г  58 хв 
Балин 08.20 2 хв  08.22 8 г  21 хв 
Кам'янець-Подільський 08.57 8 г  58 хв 

У розкладі поїзда 139К Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031