У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

139К Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 139К сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.59 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 08.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Холонівська, Уладівка, Хмільник, Адампіль, Пасічний, Старокостянтинів-2, Красилів, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці, Балин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.59
Фастів-1 00.56 2 хв  00.58 57 хв 
Козятин-1 02.12 28 хв  02.40 2 г  13 хв 
Холонівська 03.34 2 хв  03.36 3 г  35 хв 
Уладівка 03.47 2 хв  03.49 3 г  48 хв 
Хмільник 04.05 2 хв  04.07 4 г  6 хв 
Адампіль 04.31 2 хв  04.33 4 г  32 хв 
Пасічний 04.44 2 хв  04.46 4 г  45 хв 
Старокостянтинів-2 05.02 14 хв  05.16 5 г  3 хв 
Красилів 05.42 2 хв  05.44 5 г  43 хв 
Гречани 06.25 20 хв  06.45 6 г  26 хв 
Ярмолинці 07.32 2 хв  07.34 7 г  33 хв 
Дунаївці 07.57 2 хв  07.59 7 г  58 хв 
Балин 08.20 2 хв  08.22 8 г  21 хв 
Кам'янець-Подільський 08.57 8 г  58 хв 

У розкладі поїзда 139К Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031