У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140П Дніпро-Головний — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 140П сполученням Дніпро-Головний - Лисичанськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.03 і прибуває на станцію Лисичанськ о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Павлоград-1, Лозова, Лихачове, Зміїв, Ізюм, Радьківські Піски, Колгоспна, Кислівка, Сватово, Кремінне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.03
Синельникове-2 07.47 2 хв  07.49 44 хв 
Павлоград-1 08.23 3 хв  08.26 1 г  20 хв 
Варварівка 08.48 2 хв  08.50 1 г  45 хв 
Лозова 09.41 12 хв  09.53 2 г  38 хв 
Краснопавлівка 10.15 2 хв  10.17 3 г  12 хв 
Лихачове 10.38 5 хв  10.43 3 г  35 хв 
Харків-Пас. 11.49 30 хв  12.19 4 г  46 хв 
Зміїв 12.57 2 хв  12.59 5 г  54 хв 
Балаклія 13.34 2 хв  13.36 6 г  31 хв 
Ізюм 14.23 2 хв  14.25 7 г  20 хв 
Святогірськ 14.50 30 хв  15.20 7 г  47 хв 
Радьківські Піски 15.49 2 хв  15.51 8 г  46 хв 
Переддонбасівська 16.03 2 хв  16.05 9 г 
Колгоспна 16.15 2 хв  16.17 9 г  12 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.40 22 хв  17.02 9 г  37 хв 
Кислівка 17.30 2 хв  17.32 10 г  27 хв 
Куземівка 17.50 2 хв  17.52 10 г  47 хв 
Сватово 18.17 7 хв  18.24 11 г  14 хв 
Кабанне 18.47 2 хв  18.49 11 г  44 хв 
Кремінне 19.10 2 хв  19.12 12 г  7 хв 
Рубіжне 19.27 3 хв  19.30 12 г  24 хв 
Лисичанськ 19.50 12 г  47 хв 

У розкладі поїзда 140П Дніпро-Головний — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031