У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140П Дніпро-Головний — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 140П сполученням Дніпро-Головний - Лисичанськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.08 і прибуває на станцію Лисичанськ о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Павлоград-1, Лозова, Лихачове, Зміїв, Ізюм, Радьківські Піски, Колгоспна, Кислівка, Сватово, Кремінне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.08
Синельникове-2 07.53 2 хв  07.55 45 хв 
Павлоград-1 08.27 3 хв  08.30 1 г  19 хв 
Варварівка 08.50 2 хв  08.52 1 г  42 хв 
Лозова 09.41 12 хв  09.53 2 г  33 хв 
Краснопавлівка 10.15 2 хв  10.17 3 г  7 хв 
Лихачове 10.38 5 хв  10.43 3 г  30 хв 
Харків-Пас. 11.49 30 хв  12.19 4 г  41 хв 
Зміїв 12.57 2 хв  12.59 5 г  49 хв 
Балаклія 13.34 2 хв  13.36 6 г  26 хв 
Ізюм 14.23 2 хв  14.25 7 г  15 хв 
Святогірськ 14.50 30 хв  15.20 7 г  42 хв 
Радьківські Піски 15.49 2 хв  15.51 8 г  41 хв 
Переддонбасівська 16.03 2 хв  16.05 8 г  55 хв 
Колгоспна 16.15 2 хв  16.17 9 г  7 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.40 22 хв  17.02 9 г  32 хв 
Кислівка 17.30 2 хв  17.32 10 г  22 хв 
Куземівка 17.50 2 хв  17.52 10 г  42 хв 
Сватово 18.17 8 хв  18.25 11 г  9 хв 
Кабанне 18.58 4 хв  19.02 11 г  50 хв 
Кремінне 19.23 2 хв  19.25 12 г  15 хв 
Рубіжне 19.40 5 хв  19.45 12 г  32 хв 
Лисичанськ 20.10 13 г  2 хв 

У розкладі поїзда 140П Дніпро-Головний — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930