У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140П Дніпро-Головний — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 140П сполученням Дніпро-Головний - Лисичанськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.08 і прибуває на станцію Лисичанськ о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Павлоград-1, Лозова, Лихачове, Зміїв, Ізюм, Радьківські Піски, Колгоспна, Кислівка, Сватово, Кремінне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.08
Синельникове-2 07.54 2 хв  07.56 46 хв 
Павлоград-1 08.29 3 хв  08.32 1 г  21 хв 
Варварівка 08.52 2 хв  08.54 1 г  44 хв 
Лозова 09.41 12 хв  09.53 2 г  33 хв 
Краснопавлівка 10.15 2 хв  10.17 3 г  7 хв 
Лихачове 10.38 5 хв  10.43 3 г  30 хв 
Харків-Пас. 11.49 30 хв  12.19 4 г  41 хв 
Зміїв 12.57 2 хв  12.59 5 г  49 хв 
Балаклія 13.34 2 хв  13.36 6 г  26 хв 
Ізюм 14.23 2 хв  14.25 7 г  15 хв 
Святогірськ 14.50 30 хв  15.20 7 г  42 хв 
Радьківські Піски 15.49 2 хв  15.51 8 г  41 хв 
Переддонбасівська 16.03 2 хв  16.05 8 г  55 хв 
Колгоспна 16.15 2 хв  16.17 9 г  7 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.40 22 хв  17.02 9 г  32 хв 
Кислівка 17.30 2 хв  17.32 10 г  22 хв 
Куземівка 17.50 2 хв  17.52 10 г  42 хв 
Сватово 18.17 8 хв  18.25 11 г  9 хв 
Кабанне 18.58 4 хв  19.02 11 г  50 хв 
Кремінне 19.23 2 хв  19.25 12 г  15 хв 
Рубіжне 19.40 5 хв  19.45 12 г  32 хв 
Лисичанськ 20.10 13 г  2 хв 

У розкладі поїзда 140П Дніпро-Головний — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30