У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140К Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 140К сполученням Кам'янець-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 20.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Балин, Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Красилів, Старокостянтинів-2, Пасічний, Адампіль, Хмільник, Уладівка, Холонівська, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 20.46
Балин 21.25 2 хв  21.27 39 хв 
Дунаївці 21.50 6 хв  21.56 1 г  4 хв 
Ярмолинці 22.19 2 хв  22.21 1 г  33 хв 
Гречани 23.12 20 хв  23.32 2 г  26 хв 
Красилів 00.17 2 хв  00.19 3 г  31 хв 
Старокостянтинів-2 00.47 2 хв  00.49 4 г  1 хв 
Пасічний 01.05 2 хв  01.07 4 г  19 хв 
Адампіль 01.19 2 хв  01.21 4 г  33 хв 
Хмільник 01.43 3 хв  01.46 4 г  57 хв 
Уладівка 02.03 2 хв  02.05 5 г  17 хв 
Холонівська 02.17 2 хв  02.19 5 г  31 хв 
Козятин-1 03.09 28 хв  03.37 6 г  23 хв 
Фастів-1 04.49 2 хв  04.51 8 г  3 хв 
Київ-Пас. 05.52 9 г  6 хв 

У розкладі поїзда 140К Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031