У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140О Херсон — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 140О сполученням Херсон - Лисичанськ відправляється зі станції Херсон о 22.17 і прибуває на станцію Лисичанськ о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Березнегувате, Апостолове, Дніпро-Головний, Варварівка, Лихачове, Балаклія, Радьківські Піски, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 22.17
Снігурівка 23.06 2 хв  23.08 49 хв 
Туркули 23.23 2 хв  23.25 1 г  6 хв 
Березнегувате 23.49 2 хв  23.51 1 г  32 хв 
Біла Криниця 00.17 2 хв  00.19 2 г 
Високопілля 00.52 2 хв  00.54 2 г  35 хв 
Апостолове 01.23 22 хв  01.45 3 г  6 хв 
Кривий Ріг-Головний 02.22 43 хв  03.05 4 г  5 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.25 2 хв  05.27 7 г  8 хв 
Дніпро-Головний 06.16 49 хв  07.05 7 г  59 хв 
Синельникове-2 07.54 2 хв  07.56 9 г  37 хв 
Павлоград-1 08.30 5 хв  08.35 10 г  13 хв 
Варварівка 08.55 2 хв  08.57 10 г  38 хв 
Лозова 09.41 12 хв  09.53 11 г  24 хв 
Краснопавлівка 10.15 2 хв  10.17 11 г  58 хв 
Лихачове 10.38 5 хв  10.43 12 г  21 хв 
Харків-Пас. 11.49 30 хв  12.19 13 г  32 хв 
Зміїв 12.57 2 хв  12.59 14 г  40 хв 
Балаклія 13.34 2 хв  13.36 15 г  17 хв 
Ізюм 14.23 2 хв  14.25 16 г  6 хв 
Святогірськ 14.50 30 хв  15.20 16 г  33 хв 
Радьківські Піски 15.49 2 хв  15.51 17 г  32 хв 
Переддонбасівська 16.03 2 хв  16.05 17 г  46 хв 
Колгоспна 16.15 2 хв  16.17 17 г  58 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.40 22 хв  17.02 18 г  23 хв 
Кислівка 17.30 2 хв  17.32 19 г  13 хв 
Куземівка 17.50 2 хв  17.52 19 г  33 хв 
Сватово 18.17 7 хв  18.24 20 г 
Кабанне 18.47 2 хв  18.49 20 г  30 хв 
Кремінне 19.10 2 хв  19.12 20 г  53 хв 
Рубіжне 19.27 2 хв  19.29 21 г  10 хв 
Лисичанськ 19.50 21 г  33 хв 

У розкладі поїзда 140О Херсон — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції