У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 140Д сполученням Лисичанськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Лисичанськ о 21.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кремінне, Сватово, Кислівка, Колгоспна, Радьківські Піски, Ізюм, Зміїв, Лихачове, Лозова, Павлоград-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 21.35
Рубіжне 21.53 2 хв  21.55 18 хв 
Кремінне 22.11 2 хв  22.13 36 хв 
Кабанне 22.33 2 хв  22.35 58 хв 
Сватово 22.59 2 хв  23.01 1 г  24 хв 
Куземівка 23.31 2 хв  23.33 1 г  56 хв 
Кислівка 23.51 2 хв  23.53 2 г  16 хв 
Куп'янськ-Вузловий 00.15 25 хв  00.40 2 г  40 хв 
Колгоспна 01.09 2 хв  01.11 3 г  34 хв 
Переддонбасівська 01.24 2 хв  01.26 3 г  49 хв 
Радьківські Піски 01.39 2 хв  01.41 4 г  4 хв 
Святогірськ 02.10 30 хв  02.40 4 г  35 хв 
Ізюм 03.07 2 хв  03.09 5 г  32 хв 
Балаклія 03.48 2 хв  03.50 6 г  13 хв 
Зміїв 04.24 2 хв  04.26 6 г  49 хв 
Харків-Пас. 05.07 30 хв  05.37 7 г  32 хв 
Лихачове 06.43 5 хв  06.48 9 г  8 хв 
Краснопавлівка 07.09 1 хв  07.10 9 г  34 хв 
Лозова 07.35 16 хв  07.51 10 г 
Варварівка 08.26 2 хв  08.28 10 г  51 хв 
Павлоград-1 08.46 6 хв  08.52 11 г  11 хв 
Синельникове-2 09.24 2 хв  09.26 11 г  49 хв 
Дніпро-Головний 10.29 12 г  54 хв 

У розкладі поїзда 140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031