У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 140Д сполученням Лисичанськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Лисичанськ о 21.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Кислівка, Колгоспна, Радьківські Піски, Ізюм, Зміїв, Лихачове, Лозова, Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 21.30
Рубіжне 21.50 5 хв  21.55 20 хв 
Кремінне 22.11 2 хв  22.13 41 хв 
Кабанне 22.34 2 хв  22.36 1 г  4 хв 
Сватово 22.59 2 хв  23.01 1 г  29 хв 
Куземівка 23.32 2 хв  23.34 2 г  2 хв 
Кислівка 23.51 2 хв  23.53 2 г  21 хв 
Куп'янськ-Вузловий 00.15 25 хв  00.40 2 г  45 хв 
Колгоспна 01.09 2 хв  01.11 3 г  39 хв 
Переддонбасівська 01.24 2 хв  01.26 3 г  54 хв 
Радьківські Піски 01.39 2 хв  01.41 4 г  9 хв 
Святогірськ 02.10 30 хв  02.40 4 г  40 хв 
Ізюм 03.07 20 хв  03.27 5 г  37 хв 
Балаклія 04.10 2 хв  04.12 6 г  40 хв 
Зміїв 04.47 2 хв  04.49 7 г  17 хв 
Харків-Пас. 05.33 22 хв  05.55 8 г  3 хв 
Лихачове 07.00 2 хв  07.02 9 г  30 хв 
Краснопавлівка 07.22 1 хв  07.23 9 г  52 хв 
Лозова 07.50 2 хв  07.52 10 г  20 хв 
Варварівка 08.28 2 хв  08.30 10 г  58 хв 
Павлоград-1 08.47 2 хв  08.49 11 г  17 хв 
Синельникове-2 09.24 2 хв  09.26 11 г  54 хв 
Дніпро-Головний 10.28 12 г  58 хв 

У розкладі поїзда 140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930