У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 140Д сполученням Лисичанськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Лисичанськ о 21.36 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Кислівка, Колгоспна, Радьківські Піски, Ізюм, Зміїв, Лихачове, Лозова, Павлоград-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 21.36
Рубіжне 21.55 2 хв  21.57 19 хв 
Кремінне 22.12 2 хв  22.14 36 хв 
Кабанне 22.35 2 хв  22.37 59 хв 
Сватово 22.59 2 хв  23.01 1 г  23 хв 
Куземівка 23.31 2 хв  23.33 1 г  55 хв 
Кислівка 23.51 2 хв  23.53 2 г  15 хв 
Куп'янськ-Вузловий 00.15 25 хв  00.40 2 г  39 хв 
Колгоспна 01.09 2 хв  01.11 3 г  33 хв 
Переддонбасівська 01.24 2 хв  01.26 3 г  48 хв 
Радьківські Піски 01.39 2 хв  01.41 4 г  3 хв 
Святогірськ 02.10 30 хв  02.40 4 г  34 хв 
Ізюм 03.07 2 хв  03.09 5 г  31 хв 
Балаклія 03.48 2 хв  03.50 6 г  12 хв 
Зміїв 04.24 2 хв  04.26 6 г  48 хв 
Харків-Пас. 05.07 30 хв  05.37 7 г  31 хв 
Лихачове 06.43 5 хв  06.48 9 г  7 хв 
Краснопавлівка 07.09 1 хв  07.10 9 г  33 хв 
Лозова 07.35 16 хв  07.51 9 г  59 хв 
Варварівка 08.26 2 хв  08.28 10 г  50 хв 
Павлоград-1 08.46 2 хв  08.48 11 г  10 хв 
Синельникове-2 09.22 2 хв  09.24 11 г  46 хв 
Дніпро-Головний 10.28 12 г  52 хв 

У розкладі поїзда 140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції