У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 140Д сполученням Лисичанськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Лисичанськ о 21.36 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Кислівка, Колгоспна, Радьківські Піски, Ізюм, Зміїв, Лихачове, Лозова, Павлоград-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 21.36
Рубіжне 21.55 2 хв  21.57 19 хв 
Кремінне 22.12 2 хв  22.14 36 хв 
Кабанне 22.35 2 хв  22.37 59 хв 
Сватово 22.59 2 хв  23.01 1 г  23 хв 
Куземівка 23.31 2 хв  23.33 1 г  55 хв 
Кислівка 23.51 2 хв  23.53 2 г  15 хв 
Куп'янськ-Вузловий 00.15 25 хв  00.40 2 г  39 хв 
Колгоспна 01.09 2 хв  01.11 3 г  33 хв 
Переддонбасівська 01.24 2 хв  01.26 3 г  48 хв 
Радьківські Піски 01.39 2 хв  01.41 4 г  3 хв 
Святогірськ 02.10 30 хв  02.40 4 г  34 хв 
Ізюм 03.07 2 хв  03.09 5 г  31 хв 
Балаклія 03.48 2 хв  03.50 6 г  12 хв 
Зміїв 04.24 2 хв  04.26 6 г  48 хв 
Харків-Пас. 05.07 30 хв  05.37 7 г  31 хв 
Лихачове 06.43 5 хв  06.48 9 г  7 хв 
Краснопавлівка 07.09 1 хв  07.10 9 г  33 хв 
Лозова 07.35 12 хв  07.47 9 г  59 хв 
Варварівка 08.24 2 хв  08.26 10 г  48 хв 
Павлоград-1 08.46 2 хв  08.48 11 г  10 хв 
Синельникове-2 09.22 2 хв  09.24 11 г  46 хв 
Дніпро-Головний 10.28 12 г  52 хв 

У розкладі поїзда 140Д Лисичанськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728