У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

141К Київ-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 141К сполученням Київ-Пас. - Львів відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.36 і прибуває на станцію Львів о 04.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Житомир, Білокоровичі, Остки, Томашгород, Сарни, Рафалівка, Маневичі, Ковель, Володимир-Волинскький, Сокаль, Соснівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.36
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 52 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 2 г  33 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 4 г  28 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 5 г  44 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 6 г  25 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 6 г  48 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 7 г  4 хв 
Томашгород 20.57 5 хв  21.02 7 г  21 хв 
Клесів 21.16 3 хв  21.19 7 г  40 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 8 г  10 хв 
Антонівка 22.17 3 хв  22.20 8 г  41 хв 
Рафалівка 22.42 3 хв  22.45 9 г  6 хв 
Чарторийськ 22.57 1 хв  22.58 9 г  21 хв 
Маневичі 23.17 3 хв  23.20 9 г  41 хв 
Поворськ 23.42 1 хв  23.43 10 г  6 хв 
Ковель 00.13 5 хв  00.18 10 г  37 хв 
Турійськ 00.46 1 хв  00.47 11 г  10 хв 
Володимир-Волинскький 01.17 4 хв  01.21 11 г  41 хв 
Іваничі 01.49 4 хв  01.53 12 г  13 хв 
Сокаль 02.19 3 хв  02.22 12 г  43 хв 
Червоноград 02.32 2 хв  02.34 12 г  56 хв 
Соснівка 02.54 2 хв  02.56 13 г  18 хв 
Підзамче 04.06 2 хв  04.08 14 г  30 хв 
Львів 04.21 14 г  45 хв 

У розкладі поїзда 141К Київ-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031