У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.20 і прибуває на станцію Львів о 04.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красний Лиман, Харків-Пас., Лубни, Київ-Пас., Коростень, Остки, Клесів, Рафалівка, Маневичі, Турійськ, Сокаль, Підзамче.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.20
Сіль 23.35 2 хв  23.37 15 хв 
Сіверськ 23.56 2 хв  23.58 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г  5 хв 
Святогірськ 01.03 3 хв  01.06 1 г  43 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 2 г  15 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  16 хв 
Полтава-Киівська 07.15 33 хв  07.48 7 г  55 хв 
Миргород 09.42 14 хв  09.56 10 г  22 хв 
Лубни 10.44 2 хв  10.46 11 г  24 хв 
Бориспіль 12.32 2 хв  12.34 13 г  12 хв 
Дарниця 12.53 2 хв  12.55 13 г  33 хв 
Київ-Пас. 13.12 24 хв  13.36 13 г  52 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  8 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 16 г  49 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  44 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 20 г 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  41 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 21 г  4 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  20 хв 
Томашгород 20.57 5 хв  21.02 21 г  37 хв 
Клесів 21.16 3 хв  21.19 21 г  56 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 22 г  26 хв 
Антонівка 22.17 3 хв  22.20 22 г  57 хв 
Рафалівка 22.42 3 хв  22.45 23 г  22 хв 
Вараш 22.52 1 хв  22.53 23 г  32 хв 
Чарторийськ 22.59 1 хв  23.00 23 г  39 хв 
Маневичі 23.19 3 хв  23.22 23 г  59 хв 
Поворськ 23.43 1 хв  23.44 1 д  23 хв 
Ковель 00.13 5 хв  00.18 1 д  53 хв 
Турійськ 00.46 1 хв  00.47 1 д  1 г  26 хв 
Володимир-Волинскький 01.17 4 хв  01.21 1 д  1 г  57 хв 
Іваничі 01.49 4 хв  01.53 1 д  2 г  29 хв 
Сокаль 02.19 3 хв  02.22 1 д  2 г  59 хв 
Червоноград 02.32 2 хв  02.34 1 д  3 г  12 хв 
Соснівка 02.54 2 хв  02.56 1 д  3 г  34 хв 
Підзамче 04.06 2 хв  04.08 1 д  4 г  46 хв 
Львів 04.21 1 д  5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031