У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.20 і прибуває на станцію Львів о 04.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красний Лиман, Харків-Пас., Миргород, Дарниця, Житомир, Олевськ, Томашгород, Антонівка, Чарторийськ, Турійськ, Сокаль, Підзамче.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.20
Сіль 23.35 2 хв  23.37 15 хв 
Сіверськ 23.56 2 хв  23.58 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г  5 хв 
Святогірськ 01.03 3 хв  01.06 1 г  43 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 2 г  15 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  16 хв 
Полтава-Киівська 07.15 33 хв  07.48 7 г  55 хв 
Яреськи 08.43 6 хв  08.49 9 г  23 хв 
Миргород 09.40 16 хв  09.56 10 г  20 хв 
Лубни 10.44 2 хв  10.46 11 г  24 хв 
Бориспіль 12.32 2 хв  12.34 13 г  12 хв 
Дарниця 12.53 2 хв  12.55 13 г  33 хв 
Київ-Пас. 13.12 24 хв  13.36 13 г  52 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  8 хв 
Житомир 16.09 23 хв  16.32 16 г  49 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  44 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 20 г 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  41 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 21 г  4 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  20 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  37 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  54 хв 
Сарни 21.46 7 хв  21.53 22 г  26 хв 
Антонівка 22.21 5 хв  22.26 23 г  1 хв 
Рафалівка 22.48 3 хв  22.51 23 г  28 хв 
Вараш 22.58 1 хв  22.59 23 г  38 хв 
Чарторийськ 23.05 2 хв  23.07 23 г  45 хв 
Маневичі 23.26 5 хв  23.31 1 д  6 хв 
Ковель 00.28 5 хв  00.33 1 д  1 г  8 хв 
Турійськ 00.59 1 хв  01.00 1 д  1 г  39 хв 
Володимир-Волинскький 01.30 3 хв  01.33 1 д  2 г  10 хв 
Іваничі 02.01 3 хв  02.04 1 д  2 г  41 хв 
Сокаль 02.30 3 хв  02.33 1 д  3 г  10 хв 
Червоноград 02.43 2 хв  02.45 1 д  3 г  23 хв 
Соснівка 03.05 2 хв  03.07 1 д  3 г  45 хв 
Підзамче 04.16 2 хв  04.18 1 д  4 г  56 хв 
Львів 04.30 1 д  5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031