У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.25 і прибуває на станцію Львів о 04.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красний Лиман, Харків-Пас., Миргород, Бориспіль, Фастів-1, Білокоровичі, Рокитне-Волинське, Сарни, Вараш, Ковель, Іваничі, Соснівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.25
Сіль 23.40 2 хв  23.42 15 хв 
Сіверськ 00.01 2 хв  00.03 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г 
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 1 г  35 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 2 г  10 хв 
Харків-Пас. 03.46 38 хв  04.24 4 г  21 хв 
Полтава-Киівська 06.54 21 хв  07.15 7 г  29 хв 
Яреськи 08.43 3 хв  08.46 9 г  18 хв 
Миргород 09.33 20 хв  09.53 10 г  8 хв 
Лубни 10.43 2 хв  10.45 11 г  18 хв 
Гребінка 11.22 3 хв  11.25 11 г  57 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 12 г  56 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 13 г  22 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 13 г  44 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  3 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 16 г  44 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  39 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 19 г  55 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  36 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 20 г  59 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  15 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  32 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  49 хв 
Сарни 21.46 7 хв  21.53 22 г  21 хв 
Антонівка 22.18 4 хв  22.22 22 г  53 хв 
Рафалівка 22.48 3 хв  22.51 23 г  23 хв 
Вараш 22.58 1 хв  22.59 23 г  33 хв 
Чарторийськ 23.05 2 хв  23.07 23 г  40 хв 
Маневичі 23.26 5 хв  23.31 1 д  1 хв 
Ковель 00.28 5 хв  00.33 1 д  1 г  3 хв 
Турійськ 00.59 1 хв  01.00 1 д  1 г  34 хв 
Володимир-Волинскький 01.30 3 хв  01.33 1 д  2 г  5 хв 
Іваничі 02.01 3 хв  02.04 1 д  2 г  36 хв 
Сокаль 02.30 3 хв  02.33 1 д  3 г  5 хв 
Червоноград 02.43 2 хв  02.45 1 д  3 г  18 хв 
Соснівка 03.05 2 хв  03.07 1 д  3 г  40 хв 
Підзамче 04.16 2 хв  04.18 1 д  4 г  51 хв 
Львів 04.30 1 д  5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції