У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.20 і прибуває на станцію Львів о 04.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красний Лиман, Харків-Пас., Лубни, Київ-Пас., Коростень, Остки, Клесів, Рафалівка, Маневичі, Володимир-Волинскький, Червоноград.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.20
Сіль 23.35 2 хв  23.37 15 хв 
Сіверськ 23.56 2 хв  23.58 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г  5 хв 
Святогірськ 01.03 3 хв  01.06 1 г  43 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 2 г  15 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  16 хв 
Полтава-Киівська 07.15 33 хв  07.48 7 г  55 хв 
Миргород 09.40 16 хв  09.56 10 г  20 хв 
Лубни 10.44 2 хв  10.46 11 г  24 хв 
Бориспіль 12.32 2 хв  12.34 13 г  12 хв 
Дарниця 12.53 2 хв  12.55 13 г  33 хв 
Київ-Пас. 13.12 24 хв  13.36 13 г  52 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  8 хв 
Житомир 16.09 23 хв  16.32 16 г  49 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  44 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 20 г 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  41 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 21 г  4 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  20 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  37 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  54 хв 
Сарни 21.46 7 хв  21.53 22 г  26 хв 
Антонівка 22.21 5 хв  22.26 23 г  1 хв 
Рафалівка 22.48 3 хв  22.51 23 г  28 хв 
Вараш 22.58 1 хв  22.59 23 г  38 хв 
Чарторийськ 23.05 2 хв  23.07 23 г  45 хв 
Маневичі 23.26 5 хв  23.31 1 д  6 хв 
Ковель 00.28 5 хв  00.33 1 д  1 г  8 хв 
Турійськ 00.59 1 хв  01.00 1 д  1 г  39 хв 
Володимир-Волинскький 01.30 3 хв  01.33 1 д  2 г  10 хв 
Іваничі 02.01 3 хв  02.04 1 д  2 г  41 хв 
Сокаль 02.30 3 хв  02.33 1 д  3 г  10 хв 
Червоноград 02.43 2 хв  02.45 1 д  3 г  23 хв 
Соснівка 03.05 2 хв  03.07 1 д  3 г  45 хв 
Підзамче 04.16 2 хв  04.18 1 д  4 г  56 хв 
Львів 04.30 1 д  5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930