У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.20 і прибуває на станцію Львів о 04.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красний Лиман, Харків-Пас., Лубни, Київ-Пас., Коростень, Остки, Клесів, Рафалівка, Поворськ, Володимир-Волинскький, Червоноград.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.20
Сіль 23.35 2 хв  23.37 15 хв 
Сіверськ 23.56 2 хв  23.58 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г  5 хв 
Святогірськ 01.03 3 хв  01.06 1 г  43 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 2 г  15 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  16 хв 
Полтава-Киівська 07.15 33 хв  07.48 7 г  55 хв 
Миргород 09.42 14 хв  09.56 10 г  22 хв 
Лубни 10.44 2 хв  10.46 11 г  24 хв 
Бориспіль 12.32 2 хв  12.34 13 г  12 хв 
Дарниця 12.53 2 хв  12.55 13 г  33 хв 
Київ-Пас. 13.12 24 хв  13.36 13 г  52 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  8 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 16 г  49 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  44 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 20 г 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  41 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 21 г  4 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  20 хв 
Томашгород 20.57 5 хв  21.02 21 г  37 хв 
Клесів 21.16 3 хв  21.19 21 г  56 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 22 г  26 хв 
Антонівка 22.17 3 хв  22.20 22 г  57 хв 
Рафалівка 22.42 3 хв  22.45 23 г  22 хв 
Чарторийськ 22.57 1 хв  22.58 23 г  37 хв 
Маневичі 23.17 3 хв  23.20 23 г  57 хв 
Поворськ 23.42 1 хв  23.43 1 д  22 хв 
Ковель 00.13 5 хв  00.18 1 д  53 хв 
Турійськ 00.46 1 хв  00.47 1 д  1 г  26 хв 
Володимир-Волинскький 01.17 4 хв  01.21 1 д  1 г  57 хв 
Іваничі 01.49 4 хв  01.53 1 д  2 г  29 хв 
Сокаль 02.19 3 хв  02.22 1 д  2 г  59 хв 
Червоноград 02.32 2 хв  02.34 1 д  3 г  12 хв 
Соснівка 02.54 2 хв  02.56 1 д  3 г  34 хв 
Підзамче 04.06 2 хв  04.08 1 д  4 г  46 хв 
Львів 04.21 1 д  5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031