У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.20 і прибуває на станцію Львів о 04.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красний Лиман, Харків-Пас., Миргород, Дарниця, Житомир, Олевськ, Томашгород, Антонівка, Чарторийськ, Турійськ, Сокаль, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.20
Сіль 23.35 2 хв  23.37 15 хв 
Сіверськ 23.56 2 хв  23.58 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г  5 хв 
Святогірськ 01.03 3 хв  01.06 1 г  43 хв 
Ізюм 01.35 2 хв  01.37 2 г  15 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  16 хв 
Полтава-Киівська 07.15 33 хв  07.48 7 г  55 хв 
Яреськи 08.43 6 хв  08.49 9 г  23 хв 
Миргород 09.40 16 хв  09.56 10 г  20 хв 
Лубни 10.44 2 хв  10.46 11 г  24 хв 
Бориспіль 12.32 2 хв  12.34 13 г  12 хв 
Дарниця 12.53 2 хв  12.55 13 г  33 хв 
Київ-Пас. 13.12 24 хв  13.36 13 г  52 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  8 хв 
Житомир 16.09 23 хв  16.32 16 г  49 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  44 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 20 г 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  41 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 21 г  4 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  20 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  37 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  54 хв 
Сарни 21.46 7 хв  21.53 22 г  26 хв 
Антонівка 22.21 5 хв  22.26 23 г  1 хв 
Рафалівка 22.48 3 хв  22.51 23 г  28 хв 
Вараш 22.58 1 хв  22.59 23 г  38 хв 
Чарторийськ 23.05 2 хв  23.07 23 г  45 хв 
Маневичі 23.26 5 хв  23.31 1 д  6 хв 
Ковель 00.28 5 хв  00.33 1 д  1 г  8 хв 
Турійськ 00.59 1 хв  01.00 1 д  1 г  39 хв 
Володимир-Волинскький 01.30 3 хв  01.33 1 д  2 г  10 хв 
Іваничі 02.01 3 хв  02.04 1 д  2 г  41 хв 
Сокаль 02.30 3 хв  02.33 1 д  3 г  10 хв 
Червоноград 02.43 2 хв  02.45 1 д  3 г  23 хв 
Соснівка 03.05 2 хв  03.07 1 д  3 г  45 хв 
Підзамче 04.16 2 хв  04.18 1 д  4 г  56 хв 
Львів 04.30 1 д  5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031